UA
RU

Нові зірки на Алеї слави в Голлівуді: акція проти екоциду, який росія спричиняє в Україні

Редагувати переклад

На Алеї слави у Голлівуді з’явилися зірки, присвячені українським тваринам, які зникають. Це має нагадати світу про війну в Україні.

Нові зірки на Алеї слави в Голлівуді: акція проти екоциду, який росія спричиняє в Україні-Фото 1

Розмістили зірки активісти благодійної організації UAnimals. Так вони намагались нагадати світові про наслідки повномасштабного вторгнення росії в Україну. Через війну, яку розв’язала країна-терорист, на території України можуть назавжди зникнути степовий орел, бурий ведмідь, євроазійська рись, чорний лелека та крапчаста сипуха.

Нові зірки на Алеї слави в Голлівуді: акція проти екоциду, який росія спричиняє в Україні-Фото 2

Зірки із назвами цих тварин були тимчасово розміщені на Алеї слави у Голлівуді. Поруч із зірками Тома Круза, Френка Синатри, Арнольда Шварценеггера та інших відомих діячів культури.

Нові зірки на Алеї слави в Голлівуді: акція проти екоциду, який росія спричиняє в Україні-Фото 3

Наразі росія завдала збитків українській екології на два трильйони гривень. Найбільше страждають ліси — їх пошкоджено майже три мільйони гектарів. Ця цифра — третина залісненої території України. Ще півмільйона гекртарів лісу знаходяться під тимчасовою окупацією або в зоні воєнних дій.

Через російську агресію гинуть тварини. Наслідки війни відчутні і в інших країнах. Причиною тисячи смертей дельфінів на узбережжях України, Болгарії та Туреччини стали морські міни і військові кораблі, які росіяни розмістили в Чорному та Азовському морях.

Російські окупанти захопили заповідник "Асканія-Нова"

Під російською окупацією знаходяться десять національних парків, вісім заповідників і два біосферних заповідники. У березні окупаційна російська влада встановила фактичний контроль над Біосферним заповідником «Асканія-Нова» на Херсонщині. 

Російські окупанти захопили заповідник "Асканія-Нова"

Загалом під загрозою знищення 600 видів фауни і 750 видів флори. Все, що зараз робить росія, — це справжній екоцид. Активісти запустили міжнародну кампанію Stop Ecocide Ukraine. Мета — притягнути рф до відповідальності за екологічні злочини під час війни в Україні. В планах — мітинги в різних містах світу і комунікації з українськими і світовими політиками.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / UAnimals, facebook / Біосферний заповідник «Асканія-Нова» імені Ф.Е. Фальц-Фейна

Читайте також: ЕКОЛОГІЧНІ ЗЛОЧИНИ РОСІЇ: ЯКІ ВОНИ І ЧИМ ЦЕ ЗАГРОЖУЄ

 

Статьи по теме