UA
RU

Зустріли весну з класикою: як минув концерт у Хмельницькій обласній філармонії

Третя подія Всеукраїнського проєкту «Заради майбутнього»

Попри вибухи, що були напередодні у Хмельницькому, у неймовірній атмосфері минув третій концерт Всеукраїнського проєкту «Заради майбутнього» від благодійного фонду Марії Дідковської «Відкрита музика міста».

Зустріли весну з класикою: як минув концерт у Хмельницькій обласній філармонії-Фото 1

Тож 1 березня студенти-музиканти Анастасія Яковчук (віолончель), Андрій Коляда (скрипка), Василь Бабухівський (кларнет) та Дар’я Кривушина (фортепіано) зіграли соло на сцені Хмельницької обласної філармонії з камерним оркестром. Лунали твори відомих композиторів-класиків — Дмитра Бортнянського, Йозефа Гайдна, Вольфганга Амадея Моцарта та Йоганна Мольтера.

«Так багато емоцій за ці дні, що не віриться. Перша репетиція з оркестром (мій особистий дебют як соліста з оркестром), хвилювання, нові знайомства з колегами, нове місто. Прямий етер на телебаченні, і врешті — концерт. Ми точно будемо згадувати ці дні ще дуже довго. Надзвичайно вдячні за таку можливість», — поділився враженнями соліст Василь Бабухівський.

«Наші солісти чудово подружилися, скрізь були разом», — додала продюсерка проєкту Олена Савчук.

Незважаючи на всі складнощі життя в умовах війни, команді вдалося успішно провести концерти в Одесі та Вінниці. На черзі — Ужгород.

Зустріли весну з класикою: як минув концерт у Хмельницькій обласній філармонії-Фото 2

Мета культурної ініціативи «Заради майбутнього» — створити платформу для реалізації молодих талантів української академічної музики. У воєнний час майже 50 % студентів творчих вишів сьогодні навчаються онлайн та перебувають поза межами України. Більша частина з них уже паралельно вступила до університетів Європи.

Проєкт реалізують у партнерстві з диджитал-виданням JetSetter.ua.
Статьи по теме