UA
RU

Абсолютна турбота за волоссям — місія етичного скандинавського бренду REF

REF — скандинавський бренд доглядової косметики для волосся, що поєднує в собі етичну продукцію, передові технології та турботу про клієнтів. Всі засоби бренду створені з думкою про їх практичність та використанням найефективніших природних інгредієнтів.

Абсолютна турбота за волоссям — місія етичного скандинавського бренду REF-Фото 1

Асортимент REF дуже різноманітний та охоплює широкий спектр властивостей у догляді за волоссям. Бренд представляє декілька серій, кожна з яких спрямована на різні типи волосся та має особливі функції.

Абсолютна турбота за волоссям — місія етичного скандинавського бренду REF-Фото 2

Наприклад, лінійка “Інтенсивне зволоження” вироблена з метою живлення волосся, не обтяжуючи його та сприяючи легкому розчісуванню і блиску. Серія “Максимальне відновлення” забезпечує захист волосся від негативного впливу, а також його зміцнення та гнучкість. “Сяючий колір” розроблена спеціально для фарбованого волосся, аби зберегти його колір та зміцнити структуру, а “Легкість та об’єм” дарує пасмам ревіталізуючий ефект, роблячи їх м’якими та пишними. 

Абсолютна турбота за волоссям — місія етичного скандинавського бренду REF-Фото 3

Також REF має окремі продукти, як-от: еліксир для блиску, термозахист, засіб для вирівнювання волосся, лак для об’єму, спреї та муси з різними властивостями, гель для кучерів і незмивне лікування. Всі засоби є повністю веганськими та збагачені поживними речовинами з натуральних олій.

Крім того, бренд випускає чоловічий шампунь-гель для душу. Цей унікальний засіб лагідно очищує волосся та шкіру, маючи у складі органічні олії мигдалю, монтани та рижику, що дають глибокий заспокійливий ефект. 

Абсолютна турбота за волоссям — місія етичного скандинавського бренду REF-Фото 4

Щоб зробити приємно собі чи близьким, REF пропонує подарункові та промо бокси та набори з косметичкою, до яких входять продукти для різних типів волосся, а самі вони мають елегантне пакування — ідеальний жест любові до себе чи інших.

REF — це ансамбль турботи, етичного виробництва та новітніх технік у світі доглядової косметики, що тішить ефективністю продукції, дбайливим ставленням до навколишнього середовища та любов’ю до своїх клієнтів.

Читайте також: Carner Barcelona: ода пристрасті й темпераменту

Про бренд:

REF — це бренд, започаткований у 2004 році у Стокгольмі. Ідеєю компанії є виготовлення засобів по догляду з максимальною користю для волосся та з мінімальною шкодою для природи. 

Статьи по теме