Бренд Support by POUSTOVIT розробили худі для проекту Україна Без Сміття 

Ще більше sustainable ініціатив від українських брендів.
Бренд Support by POUSTOVIT розробили худі для проекту Україна Без Сміття -Фото 1

Проект Support by POUSTOVIT, особливо відомий своїми колекціями «Лівий/Правий берег з вишитим каштаном Києва» підтримав організацію «Україна без сміття» — соціальний проєкт, що створює стійку культуру сортування побутових відходів.

Ми хочемо привернути увагу до такого важливого проекту, як УБС. Вони були перші в Україні, хто підняв таку непросту тему, це важливо для майбутнього нашої країни. Ми раді зробити свій невеликий вклад у розвиток культури сортування в Україні та піклування про нашу планету,

— каже дизайнерка Лілія Пустовіт.

Читайте також: Sustainability Guide: Как сократить использование пластика в своей жизни

Support by POUSTOVIT переробили свої знакові худі «Лівий/Правий берег» з лімітованого дропу в яких поєднали айдентику УБС та Support. Ці худі були передані як благодійний внесок, що допоможе у холодну пору року зігрітись робітникам першої в Україні громадської станції сортування.

Бренд Support by POUSTOVIT розробили худі для проекту Україна Без Сміття -Фото 2

Бренд Support by POUSTOVIT розробили худі для проекту Україна Без Сміття -Фото 3

Processed with VSCO with a6 preset

«Такий саппорт — важливий і символічний для УБС. Це додасть і комфорту, і стилю нашій команді. А все це, зрештою, конвертується в приємні емоції, які отримуватимуть відвідувачі станції. Робимо все можливе, щоб станції сортування з’являлися на обох берегах Києва і в інших містах-мільйонниках», — Анна Яблучна, комунікаційниця УБС.

Статьи по теме