Закрити
UA
Життя

Чим запам’ятався липень очима України без сміття

Поділись:

Щомісяця організація Україна без сміття звітує, що вони зробили за пройдешній місяць.

Кожен воює на своєму фронті. І поки наші ЗСУ захищають українські землі, інші організації турбуються про мікроклімат всередині країни. Такою є Україна без сміття, котра кожного місяця намагається зробити все більше і більше добрих справ на благо екології і країни.

Друге місце на премії «Створено Жінками»

Премія @cree_par_les_femmes, від франко-української торгово-промислової палати CCI France Ukraine, мала на меті підтримати жінок-підприємиць, які відкривали, розвивали й відновлювали бізнеси попри складні виклики, з якими стикнулися українки через повномасштабне вторгнення. Переможниці отримали міні гранти на розвиток свого бізнесу. Засновниця й Голова «України без сміття» Євгенія Аратовська посіла переможне друге місце!

Цю перемогу компанія присвячує всім клієнтам УБС і дякує підписникам, відвідувачам станції, користувачам послуг, резидентам NO WASTE CLUB та всім добродіям, які підтримують УБС і довіряють станції.

Сортування для військових та волонтерів

Ініціатива «Підвісь пакет!» працює! Волонтерські штаби та військові частини невпинні не лише в наближенні нашої Перемоги, а й у сортуванні. Але для цього їм потрібна ваша допомога — підвішені пакети. Донат на 280 грн дозволяє військовим чи волонтерам отримати вивіз від УБС Кур’єра одного 120 л пакета з вторсировиною на переробку. А чим більше донатів — тим більше штабів та військових частин можна забезпечити вивозом. Допоможіть зробити цю благодійність регулярною — хай це буде наша вдячність цим неймовірним людям, які щодня важко працюють заради нашого майбутнього. Треба більше підвішених пакетів!

Як підвісити пакет?

  • заходите в телеграм-бот УБС
  • натискаєте кнопку «Чат з людиною»
  • пишете, яку кількість пакетів бажаєте підвісити
  • отримуєте посилання на оплату й сплачуєте (вартість 1 пакету 280 грн)

Готово! Ви зробили ваш внесок в нашу спільну перемогу над сміттям.

Екологічний проєкт від підлітків

Клуб Добродіїв влаштовує вже п’ятий освітній інтенсив «Мені вдалося!», щоб підтримати підлітків ВПО та показати їм, як можна рухатися вперед навіть у непрості часи. Одна з команд обрала екологічний напрямок і менторкою стала засновниця УБС Євгенія Аратовська.

Команда працювала одразу з кількома проєктами:
– трансформували екологічні відходи у незвичайні прикраси;
– опікалися чистотою Бабиного Яру;
– сортували всі сміттєві відходи у спільному просторі інтенсиву.

УБС люди — всюди

Відродилася цікава рубрика про сортування в інших країнах. У цьому місяці УБС вже встигли розповісти цікаве про Австрію та Угорщину. Чули щось про сміттєспалювальний завод, який виглядає як витвір мистецтва? А про організовані банди, які крадуть сміття? Тисніть на країну та читайте скоріше.

Компанія заклика ділитися своїм досвідом сортування за кордоном, тому вони будуть раді, якщо ви поділитеся враженнями у цій анкеті.

День без поліетилену. Чи може все життя?

Розповідали про те, де можна зустріти поліетилен, як його уникати та чим замінити. Читайте детальніше в цьому дописі.

Що виготовляють із вторсировини?

На що може перетворитися звичайна пластикова пляшка чи кришечка? А як пов’язані українські БПЛА та електронні сигарети? Розповіли про найцікавіші речі, які можна створити з відходів, які ви сортуєте. Читайте тут!

Читайте також: Що таке сортувальна капсула від України без сміття?

Вплив сміттєвих звалищ на здоров’я

УБС разом із лікарями доказової медицини зі спільноти sviy.doc розібралися, чим страшні звалища і які захворювання можуть виникати, якщо ми не припинимо рух наших відходів у довкілля. Читайте важливий допис тут.

Анонс екскурсій на станції сортування

Додавайте собі у календарик — 6 та 20 серпня (неділі) о 14:00 на станції відбудуться екскурсії. Керівник станції Остап залюбки проведе вас за лаштунки станції та розповість, як почати сортувати, куди відправляються всі типи вторсировини, як їх переробляють та інші цікаві факти. Відповість на ваші питання й поділиться лайфхаками. Щоб взяти участь, будь ласка, заповнюйте цю анкету. Тривалість екскурсії — 1 година.  Вартість: 300 грн для дорослих та 150 грн для дітей від 5 до 18 років.

Екскурсія є елементом фандрейзингу, тобто прийшовши на неї — ви зробите свій внесок у розвиток організації і підтримаєте Україну без сміття. Обіцяють унікальні враження, адже такого ви більше ніде не побачите. Приходьте самі й приводьте друзів!

Що подивитись: фільм «Ерін Брокович» (2000)

Заснований на реальних подіях фільм про американську активістку Ерін Брокович (Джулія Робертс), яка боролася з токсичним заводом, внаслідок діяльності якого жителі міста хворіли на онкологію.