UA
RU

Чим запам’ятався лютий очима України без сміття

Редагувати переклад

Щомісяця організація Україна без сміття звітує, що вони зробили за пройдешній місяць.

Кожен воює на своєму фронті. І поки наші ЗСУ захищають українські землі, інші організації турбуються про мікроклімат всередині країни. Такою є Україна без сміття, котра кожного місяця намагається зробити все більше і більше добрих справ на благо екології і країни.

Окопні свічки

Постійна Ініціатива по збору жерстяних та алюмінієвих бляшанок, воску та парафіну для окопних свічок набирає обертів. На сьогодні УБС забезпечує баночками вже 21 волонтерські організації та окремих волонтерів. І все це завдяки вам, клієнтам УБС, які старанно сортують всі свої відходи й здають їх на станцію. Дякуємо вам! Дякуємо і волонтерам, які продовжують робити окопні свічки за будь-яких умов. За цей місяць організація передала 19,5 кг банок та 6,5 кг воску на окопні свічки! Загалом за весь період ініціативи, тобто з вересня 2022 року вони передали волонтерам 493, 43 кг сировини.

Військові та волонтери хочуть сортувати!

Ініціативою «Підвісь пакет!» вже регулярно користуються одна військова частина Києва та один з найбільших волонтерських штабів — ГО «Жіночий ветеранський рух». Україна без сміття прагнуть зробити цю благодійну ініціативу з сортування регулярною і для цього їм потрібна ваша допомога. Розкажіть про підвішені пакети друзям та підвісьте самі парочку! Варто, щоб військові та волонтери бачили вашу підтримку й вдячність за їх найважливішу роботу.

Як підвісити пакет?

  • заходите в телеграм-бот УБС
  • натискаєте кнопку «Чат з людиною»
  • пишете, яку кількість пакетів бажаєте підвісити
  • отримуєте посилання на оплату й сплачуєте (вартість 1 пакету 280 грн)

Готово! Ви зробили ваш внесок в нашу спільну перемогу над сміттям.

 Передали 70 кг курилок

УБС продовжує збирати різні курильні системи на станції, тож приносьте їм свої одноразки, вейпи, гло та айкоси. Що з ними буде далі? Організація передає їх студентам-інженерам з ЕКОКПІ, які заряджають системи скидання для українських дронів батарейками з цих курильних девайсів. Тож хай паління вбиває ворогів, а не нас!

Корки знову на переробку

Хороші ресайкл-новини: нарешті компанія знайшла кому можна віддавати натуральний корок на переробку. Тепер з нього робитимуть підкладки в салон для старих авто. Тому приносьте натуральні корки на станцію! А синтетичні й надалі здавайте УБС на безпечне високотемпературне спалювання.

 Новий сайт NO WASTE SHOP

Чим запам’ятався лютий очима України без сміття-Фото 1

Багато хто довго цього чекав! Відтепер сайт з екотоварами організації працює на українській платформі й має набагато зручніший та приємніший інтерфейс, ніж був раніше. Зазирніть до магазинчику, там є багато новинок та різних цікавих речей, які допоможуть вам підтримувати ваш екосвідомий спосіб життя. Нагадуємо, що весь прибуток від продажу наших товарів УБС направляє на розвиток їх організації. Тож купуючи в них — ви робите великий внесок в підтримку «України без сміття». Чекаємо на ваші замовлення shop.nowaste.com.ua

Читайте також: Чим запам’ятався січень очима України без сміття

 Підсумки проєкту «Зігрій»

Цілий місяць компанія збирала пряжу завдяки дуже теплій співпраці з організацією Made in Ukraine в рамках проєкту «Зігрій». Метою проєкту було забезпечення наших воїнів та воїтельок в’язаними балаклавами, шапками, шарфами, бафами або шкарпетками, які з любов’ю зв’яжуть старанні волонтерки. Ви приносили пряжу на станцію, надсилали її через послуги «УБС Кур’єр», «УБС Уклон» та «Пластик Поштою» та пересилали напряму нашим партнерам із «Зігрій». Щиро дякуємо вам за допомогу. Разом з вами УБС зібрали 24 кг пряжі тільки на станції! В умілих руках волонтерок ці ниточки перетворяться на зігріваючі речі для наших захисників та захисниць. 

УБС вперше на Kyivness

Чим запам’ятався лютий очима України без сміття-Фото 2

18 та 19 лютого організація представляла товари зі своєї екокрамнички на першому українському курованому маркеті Kyivness. На маркеті було також представлено багато вінтажних та reuse-речей від українських брендів. А вони представляли створені в ресайкл-майстерні Блокноти, Горщик «Гостомель», некульок та мерч. Все це ви можете завжди купити в NO WASTE SHOP. Присутність на маркеті для компанії була дуже цінним та цікавим досвідом. Вони отримали можливість розповісти великій кількості людей про УБС, про важливість сортування та ресайклінгу та дати можливість людям підтримати нашу діяльність.

Аудиторія такого заходу — переважно прогресивна молодь, блогери та лідери думок. А фішкою їхнього корнеру стала картина з кришечок, репродукція Ван Гога «Зоряна ніч», зроблена молодим режисером та фанатом сортування Іваном Шохою. Ніхто не міг пройти повз картину й не заглянути до нас.

Анонс екскурсій на станції сортування

Додавайте собі у календарик — 5 та 12 березня (неділі) о 14:00 на станції відбудуться екскурсії. Керівник станції Остап залюбки проведе вас за лаштунки станції та розповість, як почати сортувати, куди відправляються всі типи вторсировини, як їх переробляють та інші цікаві факти. Відповість на ваші питання й поділиться лайфхаками. Щоб взяти участь, будь ласка, заповнюйте цю анкету. Ми обов’язково зв’яжемося з вами та розповімо всі деталі.

Тривалість екскурсії — 1 година. Вартість: 300 грн для дорослих та 150 грн для дітей від 5 до 18 років.

Що подивитись: нашумівшу документалку від BBC

УБС закликає дивитися крізь фільтр критичного мислення. УБС майже не щодня отримує повідомлення про цей фільм. Тож вони вирішили написати цілий допис, в якому викладемо їх думку стосовно цього кіно з доволі маніпулятивною назвою «Міф про переробку».

 

Статьи по теме