UA
RU

Дума Чукотки хоче заборонити діяльність WWF на їх території через дивну причину

І треба ж було до такого додуматись?

Керівництво російської федерації баче параноїдальну загрозу з усіх сторін, що й не дивно, тому зупиняє співпрацю навіть з тими організаціями, котрі не мають нічого спільного з війною.

Дума Чукотки хоче заборонити діяльність WWF на їх території через дивну причину-Фото 1

На цьому тижні, представники Думи Чукотки заявили, що вони планують припинити роботу з Всесвітнім фондом дикої природи (WWF), адже вони, начебто, “загрожують цілісності території та обороноздатності”, а також “ущемлюють інтереси місцевого населення”.

WWF всіляко прагне створити на Чукотці природні території, що особливо охороняються. По суті створення таких територій є ніщо інше, як відторгнення земель від держави під виглядом блага для тваринного світу. 

– йдеться в заяві.

Читайте також: Сортування сміття як філософія життя у воєнний період

Як саме це відбувається на практиці – представники не пояснили, але припинення співпраці з WWF до добра не доведе. Але Всесвітня організація спростувала це звернення і опублікувала офіційну заяву на своєму сайті.

Всесвітній фонд дикої природи працює на Чукотці вже понад 25 років, основне завдання фонду — зберегти природу, яка відіграє ключову роль у житті всіх мешканців Чукотки. Заява Чукотської думи викликає подив. Ми здивовані низьким рівнем поінформованості депутатів,

— зазначається у повідомленні. 

Статьи по теме