UA
RU

Особливий досвід для чутливої шкіри: косметика від іспанського дерматологічного бренду Sensilis

Наслідки стресу та хронічної втоми одразу дають про себе знати. Особливо від роздратування, підвищеної чутливості, сухості потерпає ніжна шкіра обличчя, яка потребує делікатного лікування та догляду. Іспанський дерматологічний бренд Sensilis допомагає з розв’язанням цих проблем із 1972, а відтепер марка офіційно представлена в Україні. 

Особливий досвід для чутливої шкіри: косметика від іспанського дерматологічного бренду Sensilis-Фото 1

 

За назвою Sensilis стоїть ціла філософія. Жінки з чутливою та сенсибілізованою шкірою завдяки бренду мають можливість не лише лікувати її та бачити результат, але й не відмовляти собі в чуттєвих відчуттях у процесі. Ніжні текстури, аромати, стильний та практичний дизайн додають до щоденної рутини та лікування бажаного комфорту.   

Sensilis пропагує наукову чесність: ефективність кожного продукту доведена клінічними дослідженнями. Косметика бренду працює з куперозом, розацеа, пігментацією, себорегулює, зволожує та повертає шкірі пружність. Серед бестселерів Sensilis — крем ETERNALIST A.G.E. з ретинолом, важливим компонентом антивікових засобів, також незамінний при лікуванні проблемної шкіри з висипами чи почервоніннями. За важливий протягом усього року захист від сонця у Sensilis відповідає денний крем SUPREME з SPF15. 

Особливий досвід для чутливої шкіри: косметика від іспанського дерматологічного бренду Sensilis-Фото 2

  

Особливий досвід для чутливої шкіри: косметика від іспанського дерматологічного бренду Sensilis-Фото 3

Заспокійливий крем-сорбет UPGRADE [AR] — унікальний засіб терапії розацеа, що діє не на наслідок, а на саму причину захворювання. Екстракт червоного рису, сої, гінко білоба допомагають заспокоїти почервоніння за 30 хвилин і зменшують зморшки на 43% за місяць. Ще один незамінний засіб при розацеа, куперозі та вікових змінах — антиглікаційна відновлювальна сироватка Eternalist A.G.E. Serum Al. З турботою про різні типи шкіри бренд створив декілька лінійок: D-PIGMENT, UPGRADE, FACIAL HYGIENE, ETERNALIST A.G.E, PHOTOCORRECTION, HYDRA ESSENCE.

Особливий досвід для чутливої шкіри: косметика від іспанського дерматологічного бренду Sensilis-Фото 4

Читайте також: Третій рік поспіль Revitalash Україна долучається до «Рожевого Жовтня»

Виробництво в Іспанії ставить за мету створити високоефективні засоби без негативного впливу на навколишнє середовище. 99% продуктів не містять інгредієнтів тваринного походження та не тестуються на тваринах, замість цього надають перевагу альтернативним методам. Усі продукти біорозкладні та не залишають слідів у навколишньому середовищі, а в пакуванні мінімізований пластик завдяки використанню скла, яке на 100% придатне для вторинного перероблення.

Ближче познайомитися з асортиментом та придбати засоби Sensilis можна на офіційному сайті чи в Instagram.

Статьи по теме