UA
RU

Party mode on: бренд веганських сумок Add Some Color представив новий кампейн

Редагувати переклад

Грайлива, блискуча та одночасно універсальна. У новому кампейні Add Some Color бешкетує та не шукає сенс у речах, а знаходить його у людях!  

Party mode on:  бренд веганських сумок Add Some Color представив новий кампейн-Фото 1

Вероніка Новак, засновниця Add Some Color, каже:

Я хочу, щоб люди шукали сенси не в речах, а в собі. Під час виходу нового дропу завжди викликає подив той факт, що багато людей намагаються придати глибоку сутність, яка, у більшості випадків, виявляється лише інформаційним шумом на тлі того, що відбувається навколо нас. На зйомці відбувалася ціла палітра сміху, бешкету та гри. Ми отримували задоволення від самого процесу, вміщуючи в ньому те, що, на перший погляд непоєднуване, і це було завжди нашим стилем. Без всякого пафосу, професійних моделей, дорогих стилістів та тисяч витрачених доларів – просто компанія творчих особистостей. І ось, нарешті, результат нашої спільної роботи, яким ми хочемо поділитися з іншими.

Party mode on:  бренд веганських сумок Add Some Color представив новий кампейн-Фото 2
 
Party mode on:  бренд веганських сумок Add Some Color представив новий кампейн-Фото 3

Бренд прагне показати, що вихід з-за рамок дає можливість для народження нового та неповторного! Засновники зробили виклик собі та створили речі, які роблять кожного центром уваги.

Party mode on:  бренд веганських сумок Add Some Color представив новий кампейн-Фото 4

Від ультра блиску до класичного деніму – все, щоб знайти свою торбинку. Сезон свят та івентів активно почався, тож торбинки підходять до будь-якої події та будуть чіпляти увагу кожного. Бренд створив нові торбинки Silver Disco, Punk та Flower. Особливe Denim duo – торбинка та блуза, яка має універсальний крій та підійде кожному. Також, у кампейні зустрічається бестселер бренду торбинка Giraffe, яка стала улюбленицею багатьох.

Party mode on:  бренд веганських сумок Add Some Color представив новий кампейн-Фото 5

Читайте також: Фартух — стильний атрибут в колекціях українських дизайнерів

Девіз ASC – Не бійтеся показати свої справжні кольори. Це не лише про одяг та аксесуари – це про стиль життя, сповнений кольорів.

Статьи по теме