UA
RU

«Шлях змін»: нова колекція апсайкл бренду капелюхів Kazvan

Редагувати переклад

Ідея колекції «Шлях змін» — це результат трансформації, яку пройшов бренд капелюхів Kazvan за останні майже два роки. Трансформації, яка починається з періоду, коли взагалі не було віри, що знову з’явиться натхнення, бажання творити та займатись розвитком бренду. Та до моменту нових ідей, цінності життя, а також віри у неймовірних людей неймовірної країни.

«Шлях змін»: нова колекція апсайкл бренду капелюхів Kazvan-Фото 1

Колекція, як історія, складається з трьох дій. Дія 1. Зусилля: тут представлені капелюхи у техніці distress (обпалені, затерті, декоровані сухими квітами). Це був період боротьби та зусиль, які потрібно було прикласти для того, щоб розпочати рух шляхом змін.

«Шлях змін»: нова колекція апсайкл бренду капелюхів Kazvan-Фото 2

 

«Шлях змін»: нова колекція апсайкл бренду капелюхів Kazvan-Фото 3

Дія 2. Перетворення: тут зібрані усі upcycling головні убори, які зі старих джинсів перетворились на нові неймовірні вироби такі, як наприклад, весільний обруч чи в’язана панама. Це були в першу чергу внутрішні трансформаці, що зі страху почали ставати любов’ю.

«Шлях змін»: нова колекція апсайкл бренду капелюхів Kazvan-Фото 4
 
«Шлях змін»: нова колекція апсайкл бренду капелюхів Kazvan-Фото 5

Дія 3. Натхнення: у бренд закладена любов до експериментів, тому в останній дії були використані техніки ручного фарбування (tie-dye). Тобто двох однакових головних уборів ви не знайдете. Проте  покупець отримає яскравий та унікальний виріб, який буде нагадувати про те, що добро завжди перемагає.

«Шлях змін»: нова колекція апсайкл бренду капелюхів Kazvan-Фото 6

Читайте також: Бренд Apsara презентував нову колекцію fw 23-24 під девізом «Моя земля — моя сила»

Статьи по теме