UA
RU

Stella McCartney та Veuve Clicquot створили шкіру з виноградних відходів

Редагувати переклад

Модний бренд Stella McCartney та виробник шампанських вин Veuve Clicquot створили екологічну шкіру з виноградних відходів. 

Stella McCartney та Veuve Clicquot створили шкіру з винограду

Модний бренд Stella McCartney розповів про співпрацю з виробником шампанських вин Veuve Clicquot. Разом вони створили новий екологічний матеріал — шкіру з виноградних відходів. Цей матеріал на 80% складається з рослинної, відновлюваної та переробленої сировини. Виноград, який використовують у виробництві, вирощений Veuve Clicquot на історичному винограднику компанії. Тож матеріал не містить розчинників, металів, небезпечних і токсичних речовин.

Stella McCartney та Veuve Clicquot створили шкіру з винограду

При виробництві «виноградної шкіри» побічні продукти врожаю Veuve Clicquot поєднуються з рослинними оліями та натуральними волокнами із сільського господарства. Як зазаначають партнери, це виробництво на 40% менше впливає на глобальне потепління. А також на 50% зменшує споживання води порівняно з альтернативами шкірі на основі викопного палива.

Stella McCartney та Veuve Clicquot створили шкіру з винограду

Із «виноградної шкіри» вже виготовили декілька аксесуарів — сумки та тримач для пляшок Veuve Clicquot Yellow Label. Також Stella McCartney представила босоніжки на танкетці з переробленого матеріалу. А саме — з пробок із виробництва Veuve Clicquot. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Stella McCartney

Читайте також: БРЕНД MANSUR GAVRIEL ВИПУСТИВ СУМКИ ІЗ ЯБЛУЧНОЇ ШКІРИ

Статьи по теме