UA
  RU

  Sustainability Guide: 4 кроки, як перестати отримувати непотрібну поштову розсилку

  Редагувати переклад

  Очищуємо свою фізичну поштову скриньку в чотири простих кроки.


  В англійській мові є гарний термін “junk mail”, що означає набридливу і зовсім непотрібну поштову розсилку. Вона не тільки не несе цінності в сучасному диджиталізованому світі, а й приносить шкоду навколишньому середовищі.

  Sustainability Guide: 4 кроки, як перестати отримувати непотрібну поштову розсилку-Фото 1


  Ви давно не відчиняли свою поштову скриньку, але один раз на місяць робите це, адже потрібно дістати звідти квитанції на оплату комунальних послуг. І що ви там бачите? Купу непотрібного паперу у вигляді рекламок,прайс-листів, міні- книжок тощо. Цей факт пригнічує, адже, по-перше, на вас навалюється велика кількість токсичної інформації, що негативно впливає на ментальне здоров’я, по-друге, це не екологічно, тому що використано багато паперу дарма ще й друк жахливий, по-третє, потрібно думати, як і куди утилізувати це все.

  Згідно зі звітом групи ForestEthics, кількість парникових газів, які виділяються заради створення небажаної пошти, еквівалентна 9 мільйонам автомобілів на дорогах.

  Отже, як можна зупинити цей безкінечний потік небажаної реклами? Ми підготували декілька порад, які допоможуть очистити свою скриньку та свідомість від поштового сміття.


  Видаліть вашу інформацію з кредитних карток і страхових компаній 

  Передивіться поштові листівки і проаналізуйте, яка компанія найчастіше відправляє вам фізичні листи. Зайдіть на їх сайт та відкорегуйте свій профіль, вимкніть чи відмовтесь від розсилки. Якщо вам регулярно надходять рекламні листівки з банку, зателефонуйте туди і скасуйте поштову розсилку.

  Sustainability Guide: 4 кроки, як перестати отримувати непотрібну поштову розсилку-Фото 2

  Надавайте перевагу email-розсилці

  Електронна пошта – це окрема розмова, але якщо ми говоримо в межах  свідомого споживання та екологічності, то краще надавати перевагу електронній розсилці чи повідомлення в месенджерах. Так, можна переформатувати тип розсилки на багатьох сайтах.   Обирайте безпаперову оплату

  Щоб не отримувати зайвого паперу – переходьте на інтернет-оплату послуг, а квитанції зберігайте в електронному вигляді. Передивіться наступні сайти та організації, де можна встановити за замовчуванням оплату онлайн без фізичних паперових квитанцій. Банк, кредитні картки, автострахування, оплата з автомобіля, страхування житла/орендаторів, Інтернет/телебачення/телефон, електрика, газ, будь-який інший рахунок або виписка, яку ви отримаєте поштою можна перевести в онлайн-формат.

  Читайте також: Великий гід з еко-прання для щоденної економії


  Відмовтесь від купонів та спецпропозицій

  В сучасному світі всі ваші дисконти та накопичення знаходяться в застосунках в гаджетах, тому немає сенсу отримувати фізичні паперові купони чи каталоги зі спецпропозиція. Перейдіть в додаток магазину та відмовтесь від розсилки. 

  Знадобиться менше 10 хвилин, щоб відмовитися від усього цього і нарешті зупинити небажану пошту. Зробіть це заради дерев. Зробіть це заради переповнених звалищ. Зробіть це заради океанів, гір, каньйонів і всіх, хто живе поруч з нами. Будьте свідомі до себе і світу!

  Фото:unsplash.com


  Статьи по теме