UA
RU

Sustainaible Guide: Міжсезонний гардероб: що це і які українські бренди можна до нього додати

Редагувати переклад

Як краще всього відволіктись від війни? Продумати образи, в яких будемо святкувати перемогу.

В світлі всіх подій, які наразі відбуваються, важко думати про щось інше, ніж війна, але ми неодноразово писали, що потрібно намагатися повертатися до нормального повсякденного життя, тому пропонуємо перебрати свій гардероб та створити новий, міжсезонний.

Sustainaible Guide: Міжсезонний гардероб: що це і які українські бренди можна до нього додати-Фото 1

Фото:Vincenzo Grillo/IMAXTREE.COM

Дивлячись на ситуацію всередині країни, можна сказати, що оновлення гардеробу (так, на вулиці вже другий місяць весни) як мінімум недоречно, але якщо ви, все таки, подумуюте потішити себе новим весняним одягом, пропонуємо вам створити міжсезонну капсулу,  яку можна адаптувати під будь-який сезон.

Міжсезонний гардероб – це розумний спосіб підбору речей, які актуальні кожен сезон і які можуть комбінуватися один з одним.  Мета міжсезонного стилю полягає в тому, щоб ви менше ходили по магазинах та носили одяг довше. Тому що в екологічній моді менше, значить більше і краще. Це принесе користь не тільки вашому гаманцю, але, що ще важливіше, нашій планеті та її майбутньому.

Чому так важливо мати міжсезонний гардероб?

Ми маємо пам’ятати, що довговічність товарів, які ми купує, є ключем до екологічного та свідомого способу життя. Тому краще вкладати гроші в базові речі, які будуть слугувати вам вірою та правдою не один сезон. Це означає, що в зможете зекономити свої гроші, тим паче зараз це надзвичайно актуально, й завжди будете мати, що одягнути, як навесні, так і влітку.

Читайте також: Екологічні злочини росії: які вони і чим це загрожує

З чого складається міжсезонний гардероб?

Існує чотири головних правила створення такого універсального гардеробу. Вони прості, але дієві. Ми також зробили добірку українських брендів, які ідеально “впишуться” в міжсезонний гардероб.

Правило №1: Більше шарів

Коли настають холодні дні, ми автоматично починаємо шукати в магазинах теплий верхній одяг, але, насправді, в цьому немає такої необхідності. Всі ми нехтуємо правилом декілька шарів одягу, який зараз, до речі, в тренді. Просто запасіться речами, які будуть давати додаткове тепло. На допомогу вам прийдуть базові лонгсліви, светри з натуральних ниток, а також гольфи та футболки. З них можна створити чудові багатошарові теплі образи і доповнити їх тренчем чи легкою курткою. А щойно на вулиці стане тепліше – позбуваємось від зайвих шарів.

Sustainaible Guide: Міжсезонний гардероб: що це і які українські бренди можна до нього додати-Фото 2

Sustainaible Guide: Міжсезонний гардероб: що це і які українські бренди можна до нього додати-Фото 3

Sustainaible Guide: Міжсезонний гардероб: що це і які українські бренди можна до нього додати-Фото 4

Правило №2: Аксесуари

Вони мають бути, не залежно від того, міжсезонний у вас гардероб чи ні. Використання різноманітних аксесуарів дає можливість надати гардеробу відчуття оновлення, дозволяючи вам вдихнути друге життя в старі речі.

Sustainaible Guide: Міжсезонний гардероб: що це і які українські бренди можна до нього додати-Фото 5

Sustainaible Guide: Міжсезонний гардероб: що це і які українські бренди можна до нього додати-Фото 6

Правило №3: Подумайте про костюми та комбінезони

Жоден міжсезонний гардероб не буде повним без основного костюму або комбінезона. Можна навіть не ставити під сумнів їхню універсальність, адже вони є ідеальними супутниками у створенні багатошарових образів. Плюс, їхній позачасовий дизайн гарантує довговічність – вони просто ніколи не виходять з моди.

Sustainaible Guide: Міжсезонний гардероб: що це і які українські бренди можна до нього додати-Фото 7

Правило №4: Універсальне взуття

Так, таке теж існує. Вам потрібно всього-на всього дві пари, щоб носити їх всі чотири сезони. Білі кросівки чи снікерси для більш теплої погоди. Вон прекрасно пасують і до суконь, і до спортивних костюмів. Їх можно комбінувати як з тренчем (особисто я обожнюю таке комбі), так і з пальто чи джинсівкою. А чоботи на грубій підошві врятують як від лютих морозів (навіть, якщо таке взуття демісезонне, висока підошва не дасть ногам замерзнути, перевірено!), так і від дощу. Плюс, модні блогери нерідко синхронізують подібне взуття у літні луки, наприклад з велосипедками та топом, чи з легкою грайливою сукнею. 

Sustainaible Guide: Міжсезонний гардероб: що це і які українські бренди можна до нього додати-Фото 8

Ці основні правила допоможуть вам не тільки зекономити свій бюджет в ці важкі часи, а й мати гардероб, який завжди актуальний та мати змогу підтримати українських виробників.

Статьи по теме