UA
RU

Свідомий бренд Lac.Sante створив набір турботи для українських захисниць

Редагувати переклад

На сьогодні в армії України служить понад 57 000 жінок, 7 тисяч з яких знаходяться на передовій. 

Свідомий бренд Lac. Sante вважає, що кожна з захисниць заслуговує на якісну натуральну косметику та комфорт у тих надзвичайних умовах, в яких вони опиняються, рятуючи життя іншим, захищаючи нашу незалежність та свободу від терору.

Свідомий бренд Lac.Sante створив набір турботи для українських захисниць-Фото 1

Разом із благодійною організацією “Землячки. Ukrainian Front” бренд обрав три найважливіші та найуніверсальніші засоби, які стануть у нагоді нашим захисницям. Так з’явився НАБІР ТУРБОТИ. Набір можна підвісити онлайн через сайт.

До нього увійшли: універсальний крем, загоювальний SOS-бальзам та гідрофільна олія для інтимної гігієни. Універсальний крем BASIC підійде для основного щоденного догляду за шкірою обличчя, тіла та рук. Можна використовувати в холодну пору як захисний крем. Покращує регенераційні процеси шкіри, також можна наносити при обвітренні чи сонячному опіку, та інших не критичних пошкодженнях для швидшої регенерації. Зволожує, живить, заспокоює.

Читайте також: HAPTA ДОЗВОЛИТЬ ЖІНКАМ З ОБМЕЖЕНОЮ РУХЛИВІСТЮ РУК НАНОСИТИ ПОМАДУ

Гідрофільна олія для інтимної гігієни NATURE POWER спеціально розроблена для жіночого тіла, з відповідним рівнем Ph. Попереджує бактеріальні та грибкові інфекції завдяки ефективним натуральним компонентам. Дозволяє проводити щоденні гігієнічні процедури з мінімальною кількістю води.

SOS бальзам 8 в 1 NATURE POWER універсальний антисептик. Усуває свербіж, прискорює загоєння ушкоджень шкіри: опіків, синців, подряпин, тріщин тощо. Зменшує запальні процеси шкіри: висипання, почервоніння, тощо. Пом’якшує грубу шкіру. Усуває наслідки обвітрювання і обмороження. При нанесенні на виски допомагає зняти симптоми втоми. Можна використовувати як захисний бальзам для губ.

Свідомий бренд Lac.Sante створив набір турботи для українських захисниць-Фото 2

Косметика в алюмінієвій легкій тарі. На набір встановлена спеціальна ціна зі знижкою 40% від реальної вартості. Набір турботи можна підвісити на сайті бренду, оплативши онлайн. Не передбачені персональні замовлення. Усі набори передаються військовим виключно через благодійну організацію “Землячки. Ukrainian Front” .Частота та кількість передачі наборів залежатиме від кількості підвішених наборів на сайті.

Lac Santé — український косметичний нішевий бренд, заснований в Криму в 2007 році. З 2012 року базується у Києві. Бренд використовує сучасні формули натуральної косметики та спеціалізується на мулово-сульфідних грязях. Косметика не тестується на тваринах.

Статьи по теме