В обіймах природи: бренд MOLODO представив нову колекцію Stone and Moss

Український бренд MOLODO презентував літню колекцію шовкових аксесуарів. Кольори нової лінійки «Stone and Moss» віддзеркалюють красу та спокій природи. Засновниці бренду прагнули передати через цю колірну палітру важливість пошуку часу для себе та відчуття внутрішньої гармонії у сучасному ритмі життя.

В обіймах природи: бренд MOLODO представив нову колекцію Stone and Moss-Фото 1

Шовкові аксесуари представлені у двох відтінках: оливковому та сірому. Сірий відтінок «Stone» нагадує благородний камінь, який символізує стійкість та дарує відчуття свіжості. Оливковий відтінок «Moss» нагадує м’який мох, що, немов зелена ковдра, огортає ніжністю та теплом.

В обіймах природи: бренд MOLODO представив нову колекцію Stone and Moss-Фото 2

В обіймах природи: бренд MOLODO представив нову колекцію Stone and Moss-Фото 3

До колекції входять наволочки, рушники, тюрбани та резинки. Усі вироби створюються вручну на власному безвідходному виробництві у Львові. Завдяки 100% органічному шовку вони гіпоалергенні та приємні на дотик.

В обіймах природи: бренд MOLODO представив нову колекцію Stone and Moss-Фото 4

В обіймах природи: бренд MOLODO представив нову колекцію Stone and Moss-Фото 5

Бренд активно просуває цілісний підхід до догляду за собою та створює звички молодості. Через свої шовкові аксесуари MOLODO прагне змінити уявлення про beauty-рутину та найголовніше – щодня зберігати красу завдяки силі природи.

Нова колекція вже доступна до замовлення на офіційному сайті бренду. 

Статьи по теме