UA
RU

Енергетична компанія Vattenfall випустила міст для обличчя, зроблений із промислових відходів

Шведська державна енергетична компанія Vattenfall випустила міст для обличчя, зроблений із промислових відходів. Рекламує новий косметичний засіб Кара Делевінь.

Vattenfall Кара Делевінь міст для обличчя із промислових відходів

Шведська державна енергетична компанія Vattenfall випустила косметичний засіб — міст для обличчя. Проте компанія не розширює профіль і не йде у сферу краси. Vattenfall займається виробництвом водню без викопних речовин. Це паливо, яке виділяє воду замість вуглекислого газу. Щоб довести те, наскільки чистими є ці викиди, компанія об’єдналася з моделлю Карою Делевінь — відомою захісницею природи.

Vattenfall Кара Делевінь міст для обличчя із промислових відходів

Кара демонструє серію містів для обличчя. Цей косметичний продукт виготовлено зі справжніх промислових стічних вод із заводу на півночі Швеції, який використовує водень без викопних речовин. Косметична серія лімітована. Продукт не продається. Але кожен бажаючий може отримати свій екземпляр абсолютно безкоштовно. Vattenfall дарує місти, щоб люди могли з власного досвіду переконатися в чистоті і екологічності їхнього виробництва.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Vattenfall (@vattenfall)

 

Засіб для обличчя Industrial Emissions Face Mist було створено разом зі шведською косметичною компанією c/o Gerd. Це відомий виробник якісної екологічно чистої косметики. Vattenfall запустили цей проєкт, щоб показати потенціал водню без викопного палива. І водночас прискорити глобальну декарбонізацію промисловості. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Vattenfall

Читайте також: БРЕНД MANSUR GAVRIEL ВИПУСТИВ СУМКИ ІЗ ЯБЛУЧНОЇ ШКІРИ

 

 

Статьи по теме