UA
RU

Важливе повідомлення: бомбардування Азовсталі може вплинути на вимирання Азовського моря

Такий невтішний прогноз повідомила Маріупольська міська рада.

Постійне бомбардування Маріуполя, а особливо заводу “Азовсталь”, може призвести до того, що вимре всі флора і фауна Азовського моря, до якого прилягає підприємство.

Важливе повідомлення: бомбардування Азовсталі може вплинути на вимирання Азовського моря-Фото 1

Фото:https://t.me/mariupolrada

Військові дії могли пошкодити спеціальну технічну споруду, яка утримує величезну кількість концентрованого розчину сірководню. Про це йдеться на офіційному телеграм-каналі Маріупольської міської ради. Екологи стверджують, що витікання цього небезпечного концентрату може повністю знищити всіх морських жителів, а також всі рослини у водах Азовського моря.

Читайте також: Sustainable Guide: Глобальний договір ООН в Україні: «Росія нищить українське довкілля. Але бізнес готовий цьому протидіяти»

Міський голова Маріуполя Вадим Бойченко зазначив, що необхідно негайно долучити міжнародних експертів ООН до міста, аби вони могли більш детально оцінити потенційну загрозу та передбачити екологічну катастрофу.

Витік цієї рідини повністю вб’є флору та фауну Азовського моря. Далі небезпечні речовини можуть потрапити до Чорного та Середземного морів,

– йдеться в повідомленні.

Це спричинить катастрофу світового рівня, тому варто негайно втрутитись аби цього не допустити.

 

Статьи по теме