UA
  RU

  Задля природної рівноваги: Нова коллекція L.A.B. by Ternovskaya X Julia Mokhovikova

  Голос мистецтва все гучніше звучить на різних майданчиках , тому L.A.B. by Ternovskaya вирішили використати power of art для привернення уваги до теми соціальної екології.

  Задля природної рівноваги: Нова коллекція L.A.B. by Ternovskaya X Julia Mokhovikova-Фото 1
  Засновниці бренду сестри Ольга та Анастасія вже випустили колекцію Sapiens, натхненну зв’язком між людиною та природою. Меседж про те, що сучасний сапієнс відповідає за світ, в якому живе, це не просто тема однієї колекції, це основа ДНК L.A.B. by Ternovskaya. Заручившись творчою підтримкою сучасної художниці Юлії Моховикової, бренд збирає навколо себе ком’юніті однодумців. Нова капсула L.A.B. by Ternovskaya X Julia Mokhovikova порадує не тільки еко-активістів, але й адептів сучасного мистецтва.


  Це перша колаборація бренду із сучасним українським художником. У малюнків та графіті слоганів, зображених на підкладці піджака, сорочках, светрах та теплих аксесуарах, є ціла історія. Головні герої колаборації Юлії Моховикової та L.A.B. by Ternovskaya – дикі хижаки, сміливі та зворушливі, сильні та тендітні одночасно. Символічно, що прийдешній рік за східним календарем – рік тигра.

  Задля природної рівноваги: Нова коллекція L.A.B. by Ternovskaya X Julia Mokhovikova-Фото 2


  Задля природної рівноваги: Нова коллекція L.A.B. by Ternovskaya X Julia Mokhovikova-Фото 3

  Великі хижаки сприяють збереженню екосистем, а їхня присутність є передумовою комфортного існування багатьох інших видів, зокрема й людини. Місія Sapiens – збереження природної рівноваги. Важливо, що частина коштів, виручених від продажу колекції, буде спрямована у фонд WWF-Україна – на проект зі збереження диких хижаків, а саме євразійської рисі. Ця чудова дика кішка була поширена по всій території нашої країни, але сьогодні зустрічається лише у Карпатах та на Поліссі. Незважаючи на те, що вже рисі охороняються законом протягом багатьох років, їх чисельність не збільшується суттєво через нелегальне полювання та руйнування середовища їх існування.

  Читайте також: Future Generation Art Prize та Хоменко представляють лімітовану колекцію світшотів з повторно використаного матеріалу


  Задля природної рівноваги: Нова коллекція L.A.B. by Ternovskaya X Julia Mokhovikova-Фото 4

  Задля природної рівноваги: Нова коллекція L.A.B. by Ternovskaya X Julia Mokhovikova-Фото 5

  Юлія Моховикова – художниця, яка працює у своєму впізнаваному стилі казкового неоекспресіонізму. Оригінальна складова її робіт – написи та фрази-цитати, які доповнюють зображення та є авторським коментарем до роботи. «Не кіт. Не теоретик. Не сильний. Десь сильний. Поет» – іронічна гра з текстом нагадує про графіті сучасного стріт-арту. Ексклюзивна серія LAB. by Ternovskaya X Julia Mokhovikova з використанням принтів On the white tree (2018) та Poet (2019) включає знакові моделі бренду (костюм маскулінного крою, светр з візерунком, шапка, рукавички-мітенки, білі сорочки зі слоганами), і буде продаватися в онлайн та офлайн магазинах з грудня 2021 року.  Статьи по теме
  x
  x