UA
RU

Колаборація RevitaLash та MON MOU змінює уявлення про догляд за волоссям

Рекомендований трихологами український бренд корисних аксесуарів MON MOU та всесвітньо відомий бренд RevitaLash Cosmetics об’єдналися, щоб представити простий, втім дуже дієвий метод догляду за шкірою голови та волоссям.

Колаборація RevitaLash та MON MOU змінює уявлення про догляд за волоссям-Фото 1

Здорове сильне волосся починається зі здорової шкіри голови, тому бренди вирішили привернути увагу до цього питання. Зараз, замовляючи шампунь та кондиціонер або пінку для збільшення об’єму волосся від RevitaLash на офіційному сайті і у партнерів бренду, ви отримаєте схвалену трихологами щіточку для масажу шкіри голови.

Щіточка SSBRUSH від MON MOU забезпечує глибоке, проте делікатне очищення шкіри голови, посилення мікроциркуляції, стимулює “сплячі” фолікули волосся та підвищує провідність активних компонентів доглядових засобів.

Колаборація RevitaLash та MON MOU змінює уявлення про догляд за волоссям-Фото 2

Колаборація RevitaLash та MON MOU змінює уявлення про догляд за волоссям-Фото 3

Шампунь та кондиціонер, а також пінка Volume Enhancing Foam з колекції Hair Volumizing Collection підходять для усіх типів волосся, ефективно зміцнюють ослаблене волосся, сприяють здоровому росту й надають помітного об’єму. Що у складі?

Біотин та кератин, що відповідають за зміценння, потовщення та блиск волосся. Пантенол для ефективного зволоження без обтяження. Антиоксиданти, що чинять антивікову та захисну дії. Пептиди – той самий чарівний інгредієнт, що входить до складу запатентованого RevitaLash BioPeptin Complex і міститься в сироватках для вій і брів. Саме він допомагає зміцнити, потовщити кожну волосинку та відновити пошкоджені пасма. Ментол – один з 5 найефективніших компонентів для потовщення волосся, надання йому об’єму і тривалої свіжості. Придбати засоби та отримати подарунок можна на сайті бренду.

Колаборація RevitaLash та MON MOU змінює уявлення про догляд за волоссям-Фото 4

Читайте також: SUSTAINABILITY TALK: ЕТИЧНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ КОСМЕТИЧНИЙ БРЕНД CRUMB 

Статьи по теме