UA
RU

Нова маска для обличчя, яка знімає стрес

Редагувати переклад

Le Sophro Masque від Ressource — це новий французький бренд масок, які поєднують провідні косметологічні дослідження та сеанси софрології. Що це означає? Під час дії маски на обличчі вам пропонують прослуховувати спеціальний аудіо запис на 30 хвилин для повного розслаблення тіла та розуму, тим самим отримуючи кращий ефект. 

Нова маска для обличчя, яка знімає стрес

Фото надане Ressource

Засновниця бренду Клер Міліє довгий час працювала у відомій косметологічній компанії де виросла до позиції комерційного директора. У 41 рік у неї стався серцевий напад через постійний стрес, втому та довгі перельоти. “Мій кардіолог сказав, що в такому ритмі я продовжувати не зможу, тому я почала цікавитися поняттям стресу та різними альтернативними методами, які допомагають його знизити. Зараз можна знайти більш динамічні практики, але на той час мені було важко знайти мотивацію або всидіти на одному місці медитуючи. Так, одного разу мені пощастило зустріти спортивного софролога, який займався з лижниками, допомагаючи їм знімати ментальну та фізичну напругу після тренувань та змагань. Після перших сеансів мені настільки сподобався ефект, що я пішла у школу софрології та отримала сертифікат”.

Нова маска для обличчя, яка знімає стрес-Фото 2

Фото надане Ressource

Софрологія поєднує і собі східні та західні методики. Ця терапія була винайдена в 1960-х роках нейропсихіатром Альфонсо Кайседо і базується на дихальних вправах та візуалізації, які допомагають розслабленню тіла та розуму. 

“Насичення тіло повітрям грає велику роль у боротьбі зі стресом. Коли нам його не вистачає, то в першу чергу страждає наш мозок куди не доходить достатня його кількість. Як тільки наше тіло розслабляється, воно посилає сигнал у мозок, що можна розслабитись і не боятися. Тому, у періоди великого стресу, наприклад такого в якому зараз знаходяться українці, головне почати з вдихів та видихів по пʼять секунд, рахуючи кожну цифру по два рази. Це найпростіший дієвий спосіб знання напруги”, — пояснює Клер. 

Софрологія також повʼязана з ментальною стимуляцією. Наприклад, майбутніх подій, які у вас викликають страх і які ви можете пропрацювати методом візуалізації. Тому під час нанесення маски пропонуються різні вправи для занурення тіла та мозку у стан повного розслаблення і позитивного мислення.

На даний час бренд випустив два типи масок: Beauté Calm та Beauté Positive. Кожна з них має 100% натуральну біоцилюлозну основу насичену сироваткою 10 мл, що складається з гіалуронової кислоти для швидкого зволоження шкіри, активного екстракту з квітки японської софори для стимуляції самозахисту шкіри та гідролату рози для пружності та релаксації. 

Нова маска для обличчя, яка знімає стрес-Фото 3

Фото надане Ressource

Автор: наш спеціальний кореспондент з Парижа Ольга Козак

Статьи по теме