Новинка від Chloé: пряний аромат Nomade Nuit d’Égypte, натхненний стародавнім Єгиптом

Nomade Nuit d’Égypte – данина батьківщині засновниці бренду.  Габі Агйон народилася в 1921 році в єгипетській Олександрії. Згодом вона переїхала до Франції.  З моменту заснування бренду Chloé в 1952 році, згадки про рідну землю постійно надихали і направляли стиль дизайнерки.

 

Новинка від Chloé: пряний аромат Nomade Nuit d’Égypte, натхненний стародавнім Єгиптом-Фото 1

 

З самого першого дня свого заснування, Дім Chloé дивився на світ скрізь унікальну призму. Постійна жага до відкриття нового дала можливість модному дому відзначати велич і барви кожного куточку нашого світу. Ця філософія призвела до появи Nomade, символічного аромату, що поєднує в собі різні культури і віддає данину захоплюючим подорожам і емоціям. Це – запрошення пізнавати світ і прямувати просто за обрій. Зараз Nomade вирушає у свою нову подорож до Єгипту, щоб з’єднатися з корінням засновниці Дому Габі Агйон.

 

“Кольори, які я бачу у своїй уяві – то все відтінки Єгипту. Єгипет сам для мене, як колір. Там найкрасивіший пісок, який я коли-небудь бачила, із бежево-рожевим відтінком. І він плине, наче шовкова ріка, крізь пальці. Ці кольори завжди зі мною.”  

 

Старовірче натхнення

 

Єгипет недарма вважають колискою сучасної парфумерії, адже саме тут був створений перший відомий людству аромат – кіфі. Кіфі – це багатокомпонентна суміш із меду, олій, смол, спецій, квітів, лікувальних трав та шматочків деревини, яку стародавні єгіптяни використовували в обрядах, щоб вшанувати бога Ра, також вона високо цінилась як ліки.  Назва «кіфі» власне і перекладається як «подвійна користь». Археологи знайшли різні формули для створення кіфі, особливо в храмі Хоруса в Едфу і храмі Хатора в Дендері. Сьогодні Chloé відновлює це алхімічне мистецтво  у сучасності.

Щоб створити Nomade Nuit d’Égypte, парфумерка Жульєт Карагезоглу відновила звучання кіфі, подарувавши йому сучасний, вишуканий характер. Ці ноти відтворені на тлі базових інгредієнтів, що їх упом’януто в старовинних манускриптах.

 

 

Новинка від Chloé: пряний аромат Nomade Nuit d’Égypte, натхненний стародавнім Єгиптом-Фото 2

 

Звучання аромату

 

Мирра помітна відразу, з першого акорду. Її насичені смоляні ноти розчиняються в пряному акорді імбиру і кориці. Підкреслює це звучання медвяно-солодка гармонія квітів. Кіпріол і опопанакс надають всій композиції завершеність, бальзамічне і амброве звучання.  

У серці аромату відновлений у сучасності кіфі поєднується із ще одним інгредієнтом з Єгипту. Здобуті на плантаціях уздовж дельти Нілу, квіти апельсинового дерева дарують аромату свої неповторні, насичені і водночас тендітні ноти. 

Завершує звучання чуттєвий акорд ванілі.

Новинка від Chloé: пряний аромат Nomade Nuit d’Égypte, натхненний стародавнім Єгиптом-Фото 3

 

90% інгредієнтів аромату мають натуральне походження.

 

Nomade Nuit d’Égypte представлений у культовому флаконі лінії. На «шийці» пов’язана темно-синя мотузка нового відтінку. Це – відомий «єгипетський синій», перший кольоровий пігмент, який використовувало людство ще 4500 років тому. 

Втілюючи турботу бренду Chloé про довкілля, упаковка для аромату містить 15% переробленого скла у флаконі і 40% переробленого картону для коробки із сертифікацією FSC (підтверджене сумлінне використання відновлюваних ресурсів природи).

 

Читати також: Bенеціанський парфумерний дім GRITTI випустив новий нішевий парфум Florian

Статьи по теме