Новинка від Hugo Boss: тріумфальний аромат BOSS Bottled Triumph Elixir, що відображає дух і пристрасть футболу

 Зустрічайте новий аромат BOSS Bottled Triumph Elixir висококонцентрований, інтенсивний аромат, що відображає дух і пристрасть футболу. А також захопливу кампанію за участю Едуардо Камавінга, Філа Фодена і Кая Хаверца!

 

Новинка від Hugo Boss: тріумфальний аромат BOSS Bottled Triumph Elixir, що відображає дух і пристрасть футболу-Фото 1

 

Свіжий еліксир із унікальною інтенсивністю

BOSS Bottled Triumph Elixir створений легендарним майстром-парфумером Аннік Менардо у тісній співпраці зі Сьюзі Ле Геллі. Аннік — творець легендарного оригінального аромату BOSS Bottled, який 2023 року відзначив своє 25-річчя. Відображаючи дух тріумфу, новий аромат поєднує в собі відсилання до BOSS Bottled Elixir, разом з тією ж багатою, харизматичною базою, з підбадьорливими свіжими нотами. Цей висококонцентрований аромат має унікальну інтенсивність: сила еліксиру в поєднанні з неповторною свіжістю та енергією. Амброво-зелена композиція відкривається сміливими верхніми нотами листя фіалки, за якими йде деревне серце з есенції ветивера. У базі есенція пачулі привносить землистий відтінок.

 

Новинка від Hugo Boss: тріумфальний аромат BOSS Bottled Triumph Elixir, що відображає дух і пристрасть футболу-Фото 2

 

Втілення впевненості, бездоганності та драйву чоловіка BOSS

Унікальний скляний флакон BOSS Bottled оновлений у глянсовому, ефектному темно-синьому кольорі, що відображає гру між інтенсивністю та свіжістю, що визначає BOSS Bottled Triumph Elixir. Сяюче керамічне покриття та ковпачок із крижаного золота ще більше підкреслюють впевнений характер цього нового аромату.

 

Новинка від Hugo Boss: тріумфальний аромат BOSS Bottled Triumph Elixir, що відображає дух і пристрасть футболу-Фото 3

 

Суть тріумфу

Запуск BOSS Bottled Triumph Elixir супроводжується надихаючою кампанією, створеною навколо концепції тріумфу, яка прославляє успіх і спортивну майстерність трьох всесвітньо відомих футболістів Едуардо Камавінга, Філа Фодена і Кая Хаверца, що мають компетентність, самовідданість і непохитну рішучість. Тріумфальний аромат є свідченням сили єдності та командної роботи як інструменту перемоги. Ці надзвичайні футбольні таланти втілюють у собі суть тріумфу, який полягає не тільки в спортивному успіху, а й у щоденних перемогах і прокладанні свого унікального шляху у досягненні мети. З BOSS Bottled Triumph Elixir кожен чоловік набуває здатності знайти своє внутрішнє світло і стати справжнім BOSS.

 

Новий аромат вже представлений в Україні!

 

Читайте також: Новинка від Natura Bissé: легендарна лінія догляду Essential Shock Intense поповнилась ліфтинг-маскою та нічною сироваткою для зміцнення шкіри

Статьи по теме