UA
RU

Новинка від SENSILIS: легкий флюїд-фотопротектор Photocorrection [AR 50+] для шкіри, схильної до розацеа та куперозу

Редагувати переклад

Іспанський дерматологічний бренд Sensilis, що спеціалізується на засобах для гіперчутливої та сенсебілізованої  шкіри, розробив легкий флюїд з високим рівнем захисту від сонця Photocorrection [AR 50+], що запобігає почервонінням.

 

Новинка від SENSILIS: легкий флюїд-фотопротектор Photocorrection [AR 50+] для шкіри, схильної до розацеа та куперозу-Фото 1

 

 

Sensilis Photocorrection [AR 50+] створений спеціально для чутливої шкіри, схильної до розацеа та куперозу. Засіб має надлегку текстуру флюїду, швидко всотується після нанесення і надає високий рівень захисту 50+ від UVA, UVB та променів синього світла. Флюїд зміцнює чутливу шкіру, заспокоює її та запобігає почервонінню завдяки компоненту нарингенін халкон. Цей флавоноїд, на який багаті томати та цитруси, має протизапальну, протиалергічну та зміцнювальну силу. Формула Photocorrection [AR 50+]  також містить екстракт фізалісу ангулату, який є потужним антиоксидантом і теж має протизапальні властивості.

 

Новинка від SENSILIS: легкий флюїд-фотопротектор Photocorrection [AR 50+] для шкіри, схильної до розацеа та куперозу-Фото 2

Флюїд дерматологічно протестований на шкірі, схильній до розацеа та куперозу, а також на чутливій шкірі. Гіпоалергенний, некомедогенний, стійкий до поту.

 

Читайте також: Нова лінійка PURE AGE PERFECTION від Sensilis — шлях до сяючої та здорової шкіри

Статьи по теме