Новинка від українського нішевого бренду парфумерії 13PERFUMES: літній цитрусовий аромат “Good Karma”

Український нішевий бренд парфумерії  13PERFUMES створив новий літній аромат та презентував його на червневому Куражі. Аромат має промовисту назву, «Good Karma», у ньому переважають цитрусові ноти, що поєднуються із бергамотом, мʼятою та літніми фруктами.

 

Новинка від українського нішевого бренду парфумерії 13PERFUMES: літній цитрусовий аромат “Good Karma”-Фото 1

 

13PERFUMES –  сучасний український бренд нішевої парфумерії, який прагне зробити високоякісні, артизанальні парфуми концептуально та фінансово доступними для молодих українських споживачів. Бренд пишається повним циклом виробництва в Україні, що дає можливість втілити найкреативніші ідеї та швидко адаптувати продукт під запит користувача.

 

Новинка від українського нішевого бренду парфумерії 13PERFUMES: літній цитрусовий аромат “Good Karma”-Фото 2

 

Минулого року 13PERFUMES ще був старт-апом, який знайомив українських споживачів покоління Z чи радше джен-зі з сучасною нішевою парфумерією, яка є концептуально та фінансово доступна. Від старту бренд запустив сім ароматів, які поєднуються на категорії за сезонністю: весняні, літні, осінні та зимові. Із розпалом літнього періоду, бренд запускає аромат, який передає безтурботність літа, попри усі виклики.

 

Новинка від українського нішевого бренду парфумерії 13PERFUMES: літній цитрусовий аромат “Good Karma”-Фото 3

 

Концепт для парфуму натхненний іронічним поглядом на естетику 2000х, а саме тренду y2k, коли усі турбувались лише про свій стан, як ззовні так і всередині. 

 

 

Новинка від українського нішевого бренду парфумерії 13PERFUMES: літній цитрусовий аромат “Good Karma”-Фото 4

 

Верхні ноти: лимон італійський, апельсин, цедра грейпфрута, зелений цитрон, бергамот, м’ята, чорна смородина, абрикос, інжир, зелені ноти, альдегіди, водні ноти.

Середні ноти: квіткові ноти, насіння моркви, коріандр, чорний перець, тархун, ревінь, троянда, лист фіалки.

Базові ноти: амбрета, амброксан, дубовий мох, опопонакс, карамель.

 

Новинка від українського нішевого бренду парфумерії 13PERFUMES: літній цитрусовий аромат “Good Karma”-Фото 5
Бренд вирішив презентувати аромат вперше на Куражі, адже команда хоче інтерактувати зі своєї авдиторією і створити невеликий, проте приємний привід для усмішки: 13PERFUMES дарували лимонади із основними нотками аромату у складі, аби усі могли їх спробувати на смак.

На сайті бренду парфум 13PERFUMES “Good Karma” доступний в об’ємі 30 мл, а також в міні-версії 10 мл. 

Читайте також: Новинка від Natura Bissé: легендарна лінія догляду Essential Shock Intense поповнилась ліфтинг-маскою та нічною сироваткою для зміцнення шкіри

 

Статьи по теме