UA
RU

Як можна зробити шкіру ідеальною, оздоровлюючи мікробіом

Редагувати переклад
Щоб заспокоїти чутливу шкіру, науково-дослідні лабораторії Académie Scientifique de Beauté створили лінію Hypo-Sensible. Розроблена на інгредієнтах природного походження, ця колекція (створена без ароматизаторів) інтенсивно заспокоює епідерміс, знижує чутливість реактивної шкіри завдяки мінімалістичним формулам, що поєднують ефективність і оптимальну переносимість.

Як можна зробити шкіру ідеальною, оздоровлюючи мікробіом-Фото 1

Кожна друга людина страждає від дискомфорту, який спричиняє чутлива та гіперчутлива шкіра: стягнутість, почервоніння, подразнення, відчуття перегріву, реактивність та інше. Поява реактивності залежить від неспроможності шкіри протистояти агресії навколишнього середовища. Причому ця здатність залежить від якості та здоров’я мікробіому. Саме він спроможний допомогти підтримувати бактеріальний баланс шкіри та її відмінний стан. Мікробіом — це популяція бактерій, що входять до складу шкіри та покликана її захищати.

Шкірна мікрофлора надає шкірі захист і імунітет. Однак з часом симбіоз між шкірою та її мікробіотою слабшає, що може порушити її цілісність і викликати чутливість. Дослідження показують, що підтримувати правильний баланс шкірного мікробіому стає все складніше.

Як можна зробити шкіру ідеальною, оздоровлюючи мікробіом-Фото 2

Як можна зробити шкіру ідеальною, оздоровлюючи мікробіом-Фото 3

 

Як можна зробити шкіру ідеальною, оздоровлюючи мікробіом-Фото 4

У складі лінії Hypo-Sensible працює зірковий компонент — екстракт порцелянової квітки Хойя Карноза та виділені з її нектару біопептиди. Вона прекрасно відновлює баланс та стабілізує мікробіоту шкіри.

Крім неї, на покращення якості шкіри працює комплекс із трьох основних інгредієнтів, які чудово балансують шкіру, забезпечують відчуття комфорту, зволоження: рижієва олія, біосахаридна смола-1 та вітамін E. В колекції є все необхідне для щоденної skincare-рутини: молочко  для очищення шкіри Hypo-Sensible, тонік, універсальний крем, відновлювальний  бальзам Dermonyl та заспокійлива маска. Всі вони працюють миттєво, з wow-ефектом вже після першого використання, а також забезпечують пролонгований ефект у вигляді зменшення чутливості, кількості почервонінь та подразнень, а також збільшення рівня зволоження та еластичності шкіри.

Читайте також: BEAUTY ПРЕМ’ЄРА: ЗМІЦНЮЮЧА ЛІФТИНГ-МАСКА FIRMAGIC ВІД INSTYTUTUM ДЛЯ ЩОДЕННОГО НІЧНОГО ВИКОРИСТАННЯ 

Статьи по теме