Знайомство з брендом: BIBLIOTHEQUE DE PARFUM – українська нішева парфумерія з Харкова

Редакція Marie Claire продовжує знайомити вас з цікавими українськими брендами, вартими уваги. Цього разу зустрічайте Bibliotheque De Parfum – бренд із Харкова, який випускає яскраві, креативні та якісні аромати міжнародного рівня. В бібліотеці марки більше 50 парфумів. Ми познайомимо вас с 5 бестселерами, з яких можна почати знайомство з брендом.

 

Знайомство з брендом: BIBLIOTHEQUE DE PARFUM – українська нішева парфумерія з Харкова-Фото 1

 

Bibliotheque De Parfum був заснований у 2019 році в Харкові та став місцем творчості талановитих майстрів парфумерії з різних країн Європи. Іх зібрала в єдину команду засновниця бренду, лайфкоуч та авторка парфумерно-психологічних програм – Лора Некрасова.

 

«Наша бібліотека – це зібрання напрочуд якісних, яскравих, креативних парфумів, об’єднаних спільною ідеєю — розбудити вашу уяву і оживити відчуття та емоції. Я жила у Харкові, і моєю найбільшою мрією було створювати парфуми, які немов за помахом чарівної палички змінюють наші стани та емоції та надихають людей у всьому світі мріяти та занурюватися у свої фантазії. Для цього я зібрала команду натхненних спеціалістів, які допомагали мені на шляху до моєї мрії». – розповідає засновниця Лора Некрасова.

 

Бренд досяг значних результатів: команда розвинула компанію, де 90% працівників були жінками, до того ж весь персонал був українським. Bibliotheque De Parfum встановили високі стандарти для своєї продукції та дотримувалися їх на кожному етапі створення ароматів. Проте 24 лютого 2022 року все змінило. З початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну плани команди були зруйновані, люди були змушені тікати з улюбленого Харкова. Проте кінець чогось є початком чогось іншого. Сьогодні бренд відродився з попелу і представляє свою продукцію не тільки в Україні, а ще й на європейському ринку.

 

Знайомство з брендом: BIBLIOTHEQUE DE PARFUM – українська нішева парфумерія з Харкова-Фото 2

 

Нова сторінка компанії почалася в Італії. Лора Некрасова залучає до своєї команди одну з найталановитіших італійських дизайнерів парфумів – професорку Фернанду Руссо. Результатом співпраці стала нова колекція жіночих парфумів «I Am…»  

 

Знайомство з брендом: BIBLIOTHEQUE DE PARFUM – українська нішева парфумерія з Харкова-Фото 3

«Ми раді представляти не тількі нові, але і наші попередні парфуми європейській аудиторії, оскільки це може допомогти нам ознайомити суспільство з тим, що таке українська парфумерія та які аромати можуть втілити дух моєї країни». – говорить Лора Некрасова. Бренд вже став впізнаним в Європі своїм оригинальним оформленням упаковки у вигляді книжок. У кожної колекції – свій колір обкладинки. 

 

Принципи, яких дотримується Bibliotheque de Parfum у створенні ароматів:

  • Натхненням для кожного парфуму є жінка в будь-якому стані та настрої, в якому вона може бути.
  • У Bibliotheque de Parfum для створення парфумів використовуються тільки натуральні парфумерні компоненти найвищої якості.
  • Всі ольфакторні композиції повинні пробуджувати уяву та якорити емоції та почуття.
  • Концепція вибору аромату за допомогою Discovery Set.  Покупець може отримати парфуми в наборі, щоб спробувати їх і вибрати найбільш резонуючі йому саме в цей момент.

 

 

5 бестселерів Bibliotheque de Parfum

Рекомендуємо почати знайомство з брендом с цих 5 парфумів. Кожен з них – особлива парфумерна історія, що розкривається поступово. Всі 5 бестселерів Bibliotheque de Parfum можна спробувати як окремо, так і в наборі Bestseller Set, де кожен аромат представлений в мініатюрі 3 мл.

 

Знайомство з брендом: BIBLIOTHEQUE DE PARFUM – українська нішева парфумерія з Харкова-Фото 4

 

ULTIMATUM

Спокусливий та сильний парфум-провокатор з деревно-східними нотами. Твій Ultimatum – твої правила. Додає впевненості у думках, погляді та вчинках. Його обирають жінки, які хочуть запам’ятатися надовго. Неважливо, який лук ти сьогодні обираєш. Твоя головна сила – це переконливість та впевненість у очах.

 

Знайомство з брендом: BIBLIOTHEQUE DE PARFUM – українська нішева парфумерія з Харкова-Фото 5

Знайомство з брендом: BIBLIOTHEQUE DE PARFUM – українська нішева парфумерія з Харкова-Фото 6

 

NIRVANA

Унісекс-парфум однаково гармонійний на чоловічій і жіночій шкірі. Терпкуватий, трохи колючий амброво-пудровий, свіжий, благородний, з розкішним голосним шлейфом. Одягаючи цей аромат, ти кайфуєш. Від себе, світу, людей навколо. Все здається значно краще, ніж є насправді. Парфум, який дарує гармонію й відчуття щастя.

 

Знайомство з брендом: BIBLIOTHEQUE DE PARFUM – українська нішева парфумерія з Харкова-Фото 7
Знайомство з брендом: BIBLIOTHEQUE DE PARFUM – українська нішева парфумерія з Харкова-Фото 8

 

I WANT

Смачний, соковитий, щільний мигдалево-вишневий аромат, який хочеться різати ножем, як святковий пиріг. Кусати, вдихати, отримувати задоволення, немов від насолоди чимось забороненим. Одягай I want від Bibliotheque de Parfum, коли хочеш гарячих компліментів.

 

Знайомство з брендом: BIBLIOTHEQUE DE PARFUM – українська нішева парфумерія з Харкова-Фото 9

Знайомство з брендом: BIBLIOTHEQUE DE PARFUM – українська нішева парфумерія з Харкова-Фото 10

 

PAGE 69

Складний білоквітковий фужерний аромат, анімалістичний, з нотками карамелі та м’якої ванілі. Ну визнай, тобі ж подобається епатувати? Подобається звертати на себе увагу божевільними вчинками? Бачити захват в очах оточуючих — твій наркотик. Ну то вперед! Скажи цьому світу все, що вважаєш за потрібне. Page 69 від Bibliotheque de Parfum додасть тобі сміливості.

 

Знайомство з брендом: BIBLIOTHEQUE DE PARFUM – українська нішева парфумерія з Харкова-Фото 11

Знайомство з брендом: BIBLIOTHEQUE DE PARFUM – українська нішева парфумерія з Харкова-Фото 12

 

MEMOIRS OF GEISHA

Він не пахне квітами чи прянощами. У ньому немає й краплі складного хитросплетіння нот. Memoirs of Geisha від Bibliotheque de Parfum інакший. У ньому тільки чистота тіла та його тепло. У ньому різкість і м’якість змінюють одне одного, як день і ніч. У ароматі десятки граней та сполучень. Але ти ніколи не розділиш Memoirs of Geisha від Bibliotheque de Parfum на класичну парфумерну піраміду. Аромат, опиняючись на шкірі, починає провокувати. Показує одну ноту, іншу, а потім всі одразу. Він грає з тобою та тими, хто поряд, як кішка з мишкою.

 

Знайомство з брендом: BIBLIOTHEQUE DE PARFUM – українська нішева парфумерія з Харкова-Фото 13

Знайомство з брендом: BIBLIOTHEQUE DE PARFUM – українська нішева парфумерія з Харкова-Фото 14

 

 

 

 

Читайте також: Тейп-манія: чи дієве тейпування у повсякденній б’юті-рутині?

 

Статьи по теме