Закрити
UA
10 признаков здоровых женщин
Краса

10 б’юті-кроків, яким слідують здорові та щасливі жінки

Поділись:

«Важливо дотримуватися здорового способу життя», Тепер нам говорять про це з усіх боків. А що таке цей «здоровий спосіб життя» для жінки і що треба робити, щоб залишатися здоровою і застерегти себе від захворювань?  

posts-to-db-Фото 1

Розповідаємо про 10 простих, але дієвих рекомендацій, створених за підтримки компанії Mary Kay та Благодійного Фонду «Здоров’я жінки та планування сім’ї». Про те, як стежити за своїм здоров’ям, щоб завжди залишатися красивою, бути впевненою у собі та у своєму здоров’ї. Адже для нас, жінок це так важливо. 

1. Фізична активність

Щоб підтримувати фізичне здоров’я, намагайтеся регулярно виконувати фізичні вправи по 30-60 хвилин щодня.

2. Здорове харчування.

Декілька простих рекомендацій Гарвардської школи громадського здоров’я, які допоможуть контролювати харчування і зробити його здоровішим: 

  • Щодня вживайте не менше 500 г свіжих овочів та фруктів, продукти із цільними злаками, зернобобові, рослинні олії.
  • Обмежте вживання продуктів з високим вмістом цукру і трансжирів, уникайте вживання солодких напоїв.
  • Добова доза солі має перевищувати 5 р.
  • Уникайте м’ясної продукції, підданої технологічній обробці.
  • Кількість рідини, що вживається, протягом доби повинна бути не менше 1,5-2 л.

Контроль живлення допоможе контролювати вагу. Надмірна надмірна вага не лише засмучує жінку, а й може негативно впливати на здоров’я. У тому числі він значно підвищує ризик захворіти на рак грудей.

ознаки здорової жінки

3. Менше диму.

Найчастіше куріння стає незамінним навіть не через потребу в нікотині, а скоріше через потребу у дотриманні цього ритуалу, через звичку. Замініть цю звичку кориснішою, наприклад, з’їдаючи фрукт або випиваючи трав’яний чай, щоб зробити коротку перерву і трохи відпочити. Зробіть свій будинок і робоче місце вільним від тютюнового диму, і ви вже помітите, як почуватиметеся краще і бадьоріше.

4. Алкогольні напої: хорошого та потроху.

Намагайтеся обмежувати вживання алкоголю. Допустима доза на день – до 10 г чистого спирту (келих пива або вина містять по 8-10 г спирту). Проте фахівці кажуть, що повна відмова від вживання алкоголю може запобігти розвитку раку. Тому алкогольні напої можна замінити не менш смачні і навіть корисні безалкогольні.

5. Здорове сонце

Намагайтеся уникати надмірного впливу сонячних променів, особливо оберігайте від нього дітей. Обов’язково використовуйте сонцезахисні засоби у літній період щодня і намагайтеся не вдаватися до послуг солярію.

безпечна засмага

6. Мамам на замітку

Лікарі рекомендують годувати свою дитину грудьми, адже фахівці зазначають, що грудне вигодовування знижує ризик розвитку раку у мам.

7. Бюстгальтер, милий мій бюстгальтер

Потрібно знайти свій ідеальний бюстгальтер. Він повинен не тільки підкреслювати вашу красу та сексуальність, але й оберігати груди від надмірних рухів та коливань, допомагати займатися спортом, не викликаючи роздратувань, давати грудях дихати. Існує безліч думок, що неправильно підібраний бюстгальтер може збільшувати ризик захворювань молочної залози.

Щоб бюстгальтер став улюбленим, вибирайте його правильно:

  • Підбирайте сертифіковану білизну із якісних матеріалів. Віддавайте перевагу натуральним та сучасним безпечним матеріалам.
  • Фасони бюстгальтерів відрізняються формою чашок. Завжди приміряйте кілька моделей. Це дозволить підібрати найкомфортнішу модель. Знайдіть час для вдумливого підбору та бесіди з продавцем-консультантом.
  • При примірюванні бюстгальтера підніміть руки – ліф не повинен підніматися вгору по спині. Потім нахиліться вперед – груди повинні повністю заповнювати філіжанки, але не нависати над ними.
  • Бюстгальтер повинен добре облягати грудну клітку, але при цьому бретелі не повинні впиватися в плечі, а на спині не повинно бути складок. Вибирайте білизну розміру. При великому розмірі грудей варто вибирати бюстгальтер із ширшими бретелями. 
  • Вивчіть рекомендації щодо прання даного виробу.

Намагайтеся придбати різну білизну для різних цілей – для спорту, роботи, активного відпочинку, урочистостей, відпусток.

8. Увага!

Жіноче здоров’я потребує постійної уваги та турботи. Регулярне самообстеження допомагає контролювати стан грудей і вчасно помітити будь-які зміни. Інструкцію з самообстеження можна завантажити тут. Повторюйте цю процедуру щомісяця.

чому важливо обстежити груди

9. Лікар – друг, а не ворог.

З 20 років варто щорічно відвідувати гінеколога для проведення процедури скринінгу жіночих органів та огляду грудей. Після 40-45 років один раз на два роки робіть мамографію (рентген молочних залоз). Регулярна мамографія дозволяє тримати здоров’я грудей під чітким та пильним контролем.

10. Робіть добрі справи.

«Все, що ви віддаєте в житті іншим людям, без сумніву, повертається вам сторицею говорила велика Мері Кей Еш. І справді, добрі справи здатні прикрасити день навіть не стільки тому, для кого це було зроблено, скільки тому, хто його зробив. Підтримуючи інших, ви робите свій внесок у шляхетну справу і, можливо, навіть змінюєте чиєсь життя.