Edit page title 5 фактів про користь міцелярної води
Edit meta description Міцелярна вода – вже не новинка у світі краси. Але досі не всі знають, як користуватись цим засобом.

Close edit interface
UA
RU

5 фактів про користь міцелярної води

Редагувати переклад
Міцелярна вода – вже не новинка у світі краси. Але досі не всі знають, як користуватися цим засобом і чим воно корисне. Ми розповімо, як міцелярна вода зможе полегшити вашу б'юті-рутину.

Міцелярна вода

Активними компонентами міцелярної води виступають міцели – частинки водних розчинів ефірних жирних кислот. Вони здатні захоплювати забруднення з поверхні шкіри, утримуючи їх у собі, та був легко видаляються з допомогою ватного диска.

1.Міцелярна вода – чудова альтернатива звичайній воді з-під крана. Потрібно просто змочити ватний диск засобом та акуратно протерти ним шкіру. Але на відміну від звичайної проточної, міццелярна вода не залишає на обличчі почуття стягнутості та сухості.

2.Міцелярна вода ідеально підходить для чутливої ​​шкіри. Адже міцели очищають її м'якше і ніжніше, ніж засоби, що містять мило або, боронь боже, абразиви. Цей засіб настільки універсальний, що підходить навіть для шкіри навколо очей.

3.Формула міцелярної води не містить парабенів, силікону та ароматизаторів. Погодьтеся, це рідкісне явище у світі косметики. Саме тому її склад абсолютно нешкідливий, що означає вашій шкірі нічого не загрожує.

4.Якщо ви вирішили скоротити витрати на косметику, на допомогу прийде міцелярна вода! Вона може замінити одночасно кілька засобів для догляду за обличчям: очищає, заспокоює, зволожує, а в деяких випадках навіть омолоджує шкіру.

5.Міцелярна вода підходить для всіх ділянок шкіри. Вона чудово очищає та зволожує шкіру обличчя, губ, очей та шиї.