UA
RU

5 лайфхаків у макіяжі для дівчат із жирною шкірою

Редагувати переклад
Жирна шкіра – це і благословення, і прокляття. За те, що ваша шкіра не усіяна зморшками, доводиться платити жирним блиском. 

макіяж жирна шкіра

Поради щодо макіяжу для жирної шкіри:

  1. Використовуйте правильний праймер
  2. Виберіть відповідну основу
  3. Ретельно зафіксуйте макіяж
  4. Купуйте матуючі серветки
  5. Розпиліть фіксуючий спрей
  6. Поради щодо догляду за жирною шкірою

З одного боку у вас відстрочений момент старіння, а з іншого — жоден тон не ідеально лежатиме, якщо не провести цілий ряд підготовчих процедур. На жаль, тип шкіри – це питання генетики, тому кардинально змінити ситуацію ви не зможете, а ось покращити – так, звичайно. Отже, що потрібно робити володаркам жирної шкіри, щоб їхній макіяж виглядав на всі 100%?

1. Використовуйте правильний праймер

Праймер із матуючим ефектом — засіб №1 для стійкості макіяжу, а у дівчат із жирною шкірою із цим завжди виникають проблеми. По-перше, він вбирає надлишки себуму, які накопичуються на поверхні шкіри, по-друге, він візуально звужує та розгладжує пори. А ось від чого вам варто триматися подалі, так це від баз для макіяжу з блискучими елементами вони ще більше підкреслять особливості жирної шкіри. Шукайте праймери на водній або силіконовій основі (але не на масляній) - вони мають більш щільну консистенцію, тому можуть зменшити пори і постакне. Засоби, що містять маслопоглинаючі інгредієнти, такі як саліцилова кислота та гамамеліс, також допоможуть мінімізувати жирний блиск.

Читайте також: ДОГЛЯД ЗА ШКІРОЮ В ЦИТАТАХ МОДЕЛЕЙ

2. Виберіть відповідну основу 

При виборі тональної основи ЗАВЖДИ пам'ятайте про свою шкіру. Почнемо з того, що потрібно уважно вивчати етикетки на косметичних засобах. На вашому продукті має бути зазначено, що він розрахований на жирний тип шкіри. При створенні формули засобу виробники враховують особливості різних типів шкіри та підбирають ті інгредієнти, які нівелюватимуть індивідуальні проблеми клієнта. У випадку з вашим типом шкіри, головне це матовий фініш. "Oil-free" та мінеральні тональні основи - те, що ви шукайте. (Хоча пам'ятайте, що кошти з позначкою "оil-free" часто окислюються (стають жовтими або помаранчевими) протягом дня, тому завжди тестуйте їх перед покупкою). 

макіяж для жирної шкіри з розширеними порами

3. Ретельно зафіксуйте макіяж

Пудра — ще один засіб першої потреби для дівчат, які мають жирну шкіру. Вона не тільки допомагає зберегти макіяж у цілості та безпеці до самого вечора, але й згладити нерівномірний колір обличчя. Якщо вам вдалося знайти баланс і позбавитися від рясного виробництва шкірного сала, тоді достатньо використовувати пудру для матування проблемної Т-зони. Якщо ні, тоді пудру наносити на всю поверхню шкіри обличчя. До речі, як і для тональної основи, тут діє правило «Орієнтуйся на свій тип шкіри». 

Читайте також: ЗНАЙ ВОРОГА В ОБЛИЧЧЯ: ПРОДУКТИ, ПРОВОКУЮЧІ ЖИРНІСТЬ ШКІРИ

4. Купуйте матюючі серветки

Серветки, що матують, — найкращі друзі власниць жирної шкіри. Вони вбирають залишки себуму і допомагають позбавитися надокучливого жирного блиску. У більшості серветок містяться спеціальні компоненти, які контролюють виділення шкірного сала, наприклад, зелений чай та гамамеліс. Як ними користуватися? Все просто: акуратно притискайте серветки, що матують, до шкіри, але не тріть - так ви тільки розподілите шкірне сало по всьому обличчю, та, до того ж, повністю зіпсуєте свій макіяж. 

5. Розпиліть фіксуючий спрей

Тепер кожна дівчина має доступ до професійної та напівпрофесійної косметики, тому фіксуючий спрей для макіяжу — більше не дивина. Якщо ви справжня фанатка косметики, то вам точно не обійтися без цього засобу. Відразу після нанесення макіяжу розпиліть фіксуючий спрей на обличчя і зачекайте кілька хвилин, поки він не встановиться на шкірі. 

макіяж для шкіри з розширеними порами

Поради щодо догляду за жирною шкірою: 

  1. Якщо у вас жирна шкіра, це ще не означає, що вам потрібно уникати такого важливого етапу у догляді за собою, як зволоження. Без нього ваша шкіра буде зневоднена, і спробує компенсувати нестачу вологи виробництвом ще більшої кількості себуму. Тим не менш, знайти правильний зволожуючий крем - це ключ до успіху: шукайте гель або крем на водній основі з позначкою "non-comedogenic". 
  2. Відлущування двічі на тиждень допоможе видалити будь-який бруд, сміття або омертвілу шкіру, яка блокує ваші пори. Виберіть засіб з формулою на основі ферментів або кислот, які глибоко проникають у шкіру, розчиняючи та видаляючи омертвілі клітини. 
  3. І куди ж без масок? Вам варто звернути особливу увагу на глиняні варіанти – вони допомагають підсушити шкіру та видалити будь-який бруд. Глина також поглинати надлишки шкірного жиру в порах, роблячи їх більш щільними. 

Джерело фото: instagram.com/pamhetlinger

Статті на тему