5 секретів здорової шкіри
В ідеальному світі ми дружили б лише з дерматологами та косметологами.
Скільки дівчат з ідеальною шкірою є у вашому оточенні? Так, щоб літрів тонального крему і консилера? То то же! Бути володаркою тієї самої "шовковистої, гладкої, чистої, матової" - це виграти лотерейний квиток. Але можна хоча б наблизитися до заповітної мрії та отримати нехай не ідеальну, але хоча б здорову шкіру. З чого почати?
здоровий сон
Досить недооцінювати силу сну! Є кілька базових речей, без яких ви ніколи не матимете шкіру мрії, і сон входить до цього списку. Чи ви думаєте, що нескінченний піст про п'ятничну вечірку глибокої ночі важливіший за вашу шкіру? Випрацюйте режим дня і суворо дотримуйтесь. Коли ви почнете лягати в ліжко в незвичні одинадцяту годину вечора протягом парочки днів, ваш організм почне кваліфікувати цю дивність, як звичку, і ви навчитеся засинати.
Мінімум 8 годин сну на день – ось норма, яку вимагає шкіра. І чим раніше ви лягатимете, тим краще. Під час сну гормони стресу виробляються менше, чого не можна сказати про гормони росту — це ідеальний період для відновлення клітин.
Читайте також: ЯК ПОКРАЩИТИ ТЕКСТУРУ ШКІРИ ЗА П'ЯТЬ простих кроківВ
інтервальне голодування
Напевно, ви чули про інтервальне голодування. Ця особлива схема харчування, яка визначає годинник, коли вам можна їсти, а коли – ні. Дивно, але такий вид голодування має багато переваг, серед яких і поліпшення стану шкіри. Існують різні варіанти поділу дня, але найоптимальнішим є такий:
-
8 годин сну - без їжі;
-
1 година до сну - без їжі;
-
1 година після сну – без їжі;
-
що залишилися 14 годин - з їжею.
Інтервальне харчування допомагає врегулювати метаболізм та подарувати вам заряд енергії, який можна порівняти з енергією, яку ви відчуваєте після повноцінного та якісного сну.
Сонцезахисний крем
Ми зараз говоримо серйозно: купайтеся в сонцезахисному кремі. Звичайно, сприймати цю пораду буквально не варто, але шкодувати на цей прекрасний засіб точно не варто. На щастя, з настанням холодів настає і економія на сонцезахисні креми, адже тепер ними достатньо мазати лише обличчя, шию, декольте (якщо ви не в светрі з високим горлом) та руки.
Фахівці радять стежити за рівнем SPF. Він не повинен бути нижчим за 30, інакше відчутного захисту від ультрафіолетових променів ви не отримаєте. Не забувайте і про те, що декоративна косметика також буває з SPF.
Читайте також: СЯЮЧА КРАСА: ЗАСОБИ ДЛЯ ЕФЕКТУ GLOW-SKIN
Антиоксиданти
Антиоксиданти – це речовини, які нейтралізують окисну дію вільних радикалів. А вільні радикали (СР) – це справжній ворог гарної шкіри (СР = фотостаріння, меланома тощо). Це якщо й не заглиблюючись у механіку процесу. Тому чим більше у вашому меню овочів та фруктів, тим краще.
Якщо ви хочете, щоб ваша шкіра залишалася молодою та пружною якомога довше, тоді оточіть себе антиоксидантами не тільки в харчуванні, а й у засобах догляду. Ці речовини борються з головними противниками ідеальної шкіри - вільними радикалами, брудом, стресом, ультрафіолетовими променями та поганим цукром.
Відмова від цукру
Почніть боротьбу проти цукру прямо зараз! Він провокує висипання та головні ознаки старіння – зморшки. Ми знаємо, що вам складно, але доведеться замість шоколадки з'їсти яблуко (у ньому, до речі, антиоксиданти).
Цукор провокує запальні процеси, які, у свою чергу, провокують ключові проблеми шкіри — поява зморшок, сухість шкіри, пігментацію. Якщо у вашому раціоні багато оброблених продуктів та цукру, тоді чекайте, що це позначиться на вашому обличчі.