Ми не скажемо нічого нового, а просто повторимо пройдений матеріал для кращого засвоєння.
Мокрий волосся дуже еластичні і чутливі, тому вам потрібно гранично акуратно до нього відноситься. Наприклад, не розчісувати і не витирати рушником, доки вони не підсохнуть. Для того, щоб волосся не плуталося, прочісуйте його пальцями або гребенем з широкими зубцями.
Так, ми теж не любимо «волосся другого дня», але іноді варто подумати насамперед про здоров’я локонів, а потім про зовнішній вигляд. Завжди можна зав’язати хвіст чи закрутити пучок. Агресивні хімікати, що містяться в шампунях, вимивають природні олії і роблять волосся тендітним і ламким. Намагайтеся мити голову кожні 2-3 дні, а у перервах використовуйте сухий шампунь.
Читайте також: 5 ПОРАД, ЯК ЗБЕРІГТИ УКЛАДАННЯ Влітку
Іноді варто використовувати радикальніші засоби для догляду. Очищаючий шампунь допомагає позбутися пилу, бруду та залишків стайлінгових продуктів, а глибоке кондиціювання живить, зміцнює та вирівнює структуру волосся.
Запам’ятайте: перед тим, як витягувати волосся праскою або крутити плойкою, обов’язково нанесіть на пасма захисний засіб. Високі температури порушують цілісність волосся, призводять до ламкості та сухості.
Читайте також: HAIR-GUIDE: ЯК Врятувати волосся у відпустці?
Вранці у нас немає часу поснідати, що вже говорити про те, щоб сушити і укладати волосся правильно. А правильно це при низьких температурах. Гаряче повітря фена або розпечена поверхня праски можуть завдати волоссю непоправної шкоди, тому вставайте трохи раніше і витрачайте трохи більше часу на укладання – це збереже волосся сильним і здоровим.