UA
RU

5 речей, які негативно позначаються на стані волосся

Редагувати переклад
Ми не скажемо нічого нового, а просто повторимо пройдений матеріал для кращого засвоєння. 

Зображення за запитом wet hair gif

Ви розчісує вологе волосся (або витираєте його рушником)

Мокрий волосся дуже еластичні і чутливі, тому вам потрібно гранично акуратно до нього відноситься. Наприклад, не розчісувати і не витирати рушником, доки вони не підсохнуть. Для того, щоб волосся не плуталося, прочісуйте його пальцями або гребенем з широкими зубцями.

схоже зображення

Ви миєте волосся щодня

Так, ми теж не любимо «волосся другого дня», але іноді варто подумати насамперед про здоров'я локонів, а потім про зовнішній вигляд. Завжди можна зав'язати хвіст чи закрутити пучок. Агресивні хімікати, що містяться в шампунях, вимивають природні олії і роблять волосся тендітним і ламким. Намагайтеся мити голову кожні 2-3 дні, а у перервах використовуйте сухий шампунь. 

Читайте також: 5 ПОРАД, ЯК ЗБЕРІГТИ УКЛАДАННЯ Влітку

Зображення за запитом Best Billy Madison Bath GIFs

Ви не використовуєте шампунь, що очищає, і глибоке кондиціювання

Іноді варто використовувати радикальніші засоби для догляду. Очищаючий шампунь допомагає позбутися пилу, бруду та залишків стайлінгових продуктів, а глибоке кондиціювання живить, зміцнює та вирівнює структуру волосся. 

Зображення за запитом hair spray gif

Ви не користуєтеся термозахисним спреєм

Запам'ятайте: перед тим, як витягувати волосся праскою або крутити плойкою, обов'язково нанесіть на пасма захисний засіб. Високі температури порушують цілісність волосся, призводять до ламкості та сухості.

Читайте також: HAIR-GUIDE: ЯК Врятувати волосся у відпустці?

Зображення за запитом blowdry gif

Ви ставите високі температури на інструментах для укладання

Вранці у нас немає часу поснідати, що вже говорити про те, щоб сушити і укладати волосся правильно. А правильно це при низьких температурах. Гаряче повітря фена або розпечена поверхня праски можуть завдати волоссю непоправної шкоди, тому вставайте трохи раніше і витрачайте трохи більше часу на укладання - це збереже волосся сильним і здоровим.  

Зображення за запитом wash hair gif

Статті на тему