UA
RU

5 речей, які не можна робити зі шкірою

Редагувати переклад
Всі ми знаємо, що не можна залишати макіяж на ніч, але що ще входить до списку найбільших злочинів проти шкіри?

5 речей, які не можна робити зі шкірою.

@glossier

1. Доторкатися до обличчя

У жодному разі не варто чіпати своє обличчя, адже бактерії, яких дуже багато на пальцях, опиняються на шкірі. Це призводить до запалення та висипань. Все, що вам потрібно - це виробити хорошу звичку і не торкатися шкіри брудними руками.

2. Не використовувати сонцезахисний крем

Сонце приносить більше шкоди, ніж користі – воно провокує пігментацію, появу зморшок та мімічних складок, втрату шкірою еластичності. Будьте уважні до себе і не забувайте наносити сонцезахисний крем у будь-який час доби та будь-яку пору року.

3. Забувати про пілінг

Шкіра є найбільшим органом організму, який захищає його як зовні, так і зсередини. Тому дуже важливо не забувати видаляти клітини, що відмерли, за допомогою скрабу — вони можуть блокувати важливі для здоров'я процеси. Залежно від типу шкіри, пілінг потрібно проводити 1-2 рази на тиждень.

Читайте також: ПОДВІЙНИЙ ФОРСАЖ:ТОП-5 КРАЩИХ ДУОМАСОК ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ

5 речей, які не можна робити зі шкірою.

@glossier

4. Палити

Мало того, що куріння може призвести до низки серйозних захворювань, так воно ще негативно впливає на шкіру. Дим забиває пори, а характерний рух при вдиханні цього диму призводить до появи складки над верхньою губою. 

5. Неправильно харчуватися

Є кілька головних ворогів шкіри – це цукор, сіль, молочні продукти, алкоголь та кофеїн. Надмірне вживання якогось із них призводить до втрати балансу в організмі, що насамперед відбивається на шкірі. Розширені пори, висипання, передчасне старіння - це лише кілька проблем, з якими ви зіткнетеся при неправильній системі живлення. Дотримуйтесь здорової дієти! 

Статті на тему