UA
RU

7 beauty-подарунків на Новий рік для себе коханої

Новий рік — чи не єдиний день на рік, коли будь-яка мрія може стати реальністю. Це свято має магічну силу, тому не бійтеся бажати більше — обов'язково здійсниться!

 

 

У Новий рік ви маєте повне право винагородити себе за всі 364 попередні дні, за те, що ви стали ще успішнішими, мудрішими, сильнішими. І подарунок має відповідати вашим заслугам! Бути таким же витонченим, елегантним та особливим. Ось чому мова піде про різдвяну колекцію Guerlain і тональний крем Guerlain L'essentiel. Вони є уособленням мрії, яка може втілитись у найчарівнішу, новорічну ніч.

 

 

Палітра тіней для повік Guerlain Golden Land Holiday 2019 Eyeshadow Palette

7 beauty-подарунків на Новий рік для себе коханої-Фото 1

Палітри тіней - це ідеальний подарунок не тільки для себе, але і для інших, особливо якщо йдеться про палітру тіней Guerlain з різдвяної колекції. Під розкішним золотим футляром схований справжній скарб для шанувальниці макіяжу: 10 відтінків тіней і два кисті-аплікатори для їх нанесення. 

 

 

У цій палетці Guerlain зібрані найпопулярніші кольори, починаючи від бежевого та хакі, закінчуючи рожевим. Завдяки їм ви зможете створити не лише вечірній, а й денний макіяж будь-якого рівня складності. Безперечно, кольором цієї ночі стане благородний золотий!

 

 

Метеорити Guerlain Golden Land Meteorites Perles

7 beauty-подарунків на Новий рік для себе коханої-Фото 2

Хочете блищати цієї чарівної ночі? Тоді у вашій новорічній косметичці потрібно залишити місце для метеоритів Guerlain. Відтінки білого золота, шампані, міді та червоного вина у святковій упаковці зведуть з розуму навіть найзапеклішого б'ютіголіка. 

 

 

Ніжне, ненав'язливе сяйво – ось ефект, якого варто очікувати від метеоритів Guerlain із різдвяної колекції. 

 

 

Пудра-хайлайтер Guerlain Terracotta Golden Land Powder

7 beauty-подарунків на Новий рік для себе коханої-Фото 3

Пудра-хайлайтер із золотим відливом та елегантним тисненням, безумовно, мрія будь-якого поціновувача не тільки якісної, а й красивої декоративної косметики. 

 

 

У пудрі Terracotta Goldenland з різдвяної колекції сконцентрований дух Нового року — у м'яких переливах, ледь вловимому золотому світінні, гарній подачі та шовковистій текстурі. Зробіть собі такий подарунок – ви не будете розчаровані своїм вибором!

 

 

Помада Rouge G 

7 beauty-подарунків на Новий рік для себе коханої-Фото 4

7 beauty-подарунків на Новий рік для себе коханої-Фото 5

Коли мова заходить про Руж Г, ми завжди чекаємо wow-ефекту. І цього року Guerlain виправдали найсміливіші наші очікування. У різдвяній колекції 2019 представлені три нові відтінки та три нових відтінки футляра: Merry Red, Merry Black та Merry Gold

 

 

Зверніть увагу: відтінки № 95 та № 96 мають кремову текстуру з дрібним шиммером, відтінок № 94 характеризується щільним матовим покриттям. Згодні, вибір не з легких, але хто сказав, що на Новий рік ви не заслуговуєте всіх трьох Rouge G?

 

 

Тональний крем Guerlain L'essentiel

7 beauty-подарунків на Новий рік для себе коханої-Фото 6

Кожна дівчина знає, як складно підібрати тональний крем, який відповідатиме всім запитам: бути достатньо щільним, щоб приховувати недосконалості, але при цьому дозволяти шкірі дихати, приємним за відчуттями та з легким ароматом, а ще – у правильному відтінку. Guerlain вирішують усі наші проблеми, презентуючи найбільш. Цей тональний крем представлений у 12 відтінках, на 97% складається з натуральних компонентів, тримається на шкірі до 16 годин і, звичайно, вирівнює її рельєф.

 

 

Ваш образ на корпоратив чи вечірку у колі близьких друзів буде неповним без Guerlain L'essentiel. Завдяки стійкості тонального крему ви зможете танцювати всю ніч до ранку, не боячись за стан вашого макіяжу, а завдяки натуральним компонентам – порадіти стану шкіри наступного дня. Хочеться окремо похвалити L'essentiel за флакон – він стане справжньою окрасою вашої makeup-колекції.

 

 

На Новий рік тільки найкращі подарунки для найкращої себе!

 

 

Статті на тему