UA
  RU

  8 секретів, як правильно сушити волосся феном

  Редагувати переклад
  Не нехтуйте здоров'ям свого волосся!
  
  
  8 секретів, як правильно сушити волосся феном-Фото.

  Правильне сушіння волосся - запорука довгого і хорошого життя вашої шевелюри, тому дуже важливо дотримуватися загальних правил, які збережуть зовнішній вигляд вашого волосся і не дадуть фену його зіпсувати. Правильна техніка сушіння м'яко впливає на волосся, зберігає їх пружність і блиск. Насамперед, потрібно користуватися моделлю фена, в якому регулюється температура та швидкість повітряного потоку. Якщо ви сушите волосся занадто довго або вибрали високий температурний режим, це може пошкодити структуру волосся. 


   

  1. Не сушіть надто мокре волосся

  Перед сушінням волосся феном потрібно трохи підсушити його природним чином. У цьому є своя логіка — чим мокріше волосся буде, тим довше ви сушитимете його феном, а це не найприємніша і корисна компанія. Після душу промокніть волосся (саме промокніть, а не тріть його з шаленою силою) і в жодному разі не будуйте на голові жодну «ікебану», адже це прямий шлях до пошкодження волосся. Зачекайте після душу хвилин 10-15 (цього часу вистачить для приготування сніданку, вибору наряду чи читання книги), а потім приступайте до укладання.


  Читайте також: Зіркові рекомендації: як доглядати волосся

  2. Використовуйте термозахист

  Одна з найпоширеніших помилок при сушінні волосся - нехтування спеціальними засобами для захисту. Їхня місія полягає у захисті волосся від високих температур та живленні вологою. Наносите його на волосся рівномірно, пасмо за пасмою.

  3. Виберіть правильну щітку

  Як правильно сушити волосся феном фото 2


  Відмовтеся від щіток з металевими зубцями, тому що вони шкодять структурі волосся за рахунок нагрівання металу і псують кінцевий вид укладання. Віддайте перевагу пластиковому гребінцю - вона дозволить ретельніше розділяти волоски і поступово прогрівати їх. Також можете використовувати гребінець із щетиною.

  Читайте також: Як зміцнити волосся: 7 важливих моментів

  4. Розділіть волосся на зони

  Руки у нас всього дві, а волосся ціла копиця, тому розподіл на зони значно полегшить процес сушіння та гарантує найкращий результат. Розділіть волосся на чотири зони, а в процесі кожну ще на кілька невеликих пасм. Сушити починайте із потилиці.  5. Тримайте фен правильно

  Якщо ви будете тримати фен максимально близько до волосся, сподіваючись, що це висушить його швидше, то ви помиляєтеся. Оптимальна дистанція — 15-20 см. Така відстань забезпечує рівномірне сушіння і не ушкоджує волосся.

  Читайте також: Як швидко укласти волосся, якщо у вас немає часу


  6. Не сушіть волосся з кінчиків

  Як правильно сушити волосся феном фото 3

  Більшість із нас починає сушити волосся з кінчиків, але це велика помилка. Починати процес потрібно з коріння, спускаючи вологу з верху донизу. Хорошим помічником у цьому стане щітка, якою ви розчісуватимете волосся в процесі сушіння.

  7. Використовуйте насадку на фен 

  Так-так, ту саму насадку з кінцем, що звужується, про яку багато хто чомусь забуває. А дарма, адже це річ потрібна, швидше, навіть необхідна! Саме завдяки їй повітря розподіляється рівномірно ті пасма, куди ви направляєте фен, а чи не всю голову. Ви можете думати, що з її допомогою процес сушіння сповільнюється, але ця думка є помилковою. Саме за рахунок звуження потоку повітря процес відбувається ретельніше і ви можете надати укладання прикореневої обсяг.


  Читайте також: Як відновити волосся після фарбування в блонд

  8. Ідіть до кінця

  Точніше буде сказати – сушіть до кінця. Дуже часто, особливо під час поспіху, ми не досушуємо волосся до кінця, сподіваючись на сонце. Але ні, не робіть так. Якщо волосся гаряче і ви не можете визначити сухе воно чи ні, то переключіть фен на прохолодний режим і пройдіться по всій шевелюрі.

  Джерело фото: gettyimages.com

  Статті на тему