Edit page title Модель Амелія Грей - нове обличчя аромату Byredo Mojave Ghost
Edit meta description У Byredo Mojave Ghost з'явилося нове обличчя. Тепер аромат представлятиме популярна американська модель Амелія Грей.

Close edit interface
UA
RU

Модель Амелія Грей — нове обличчя аромату Byredo Mojave Ghost

Редагувати переклад

У Byredo Mojave Ghost з’явилося нове обличчя. Тепер аромат представлятиме популярна американська модель Амелія Грей.

Модель Амелія Грей – нове обличчя аромату Byredo Mojave Ghost-Фото 1

Парфюмерний бренд Byredo знову нагадує про один із своїх бестселерів — аромат Mojave Ghost. У 2024 році у парфюма — нове обличчя. Його преставлятиме популярна американська модель Амелія Грей, донька акторки Лізи Рінни. У Byredo зазначили, що Амелія відкриває нові перспективи для їхнього культового аромату: 

Модель Амелія Грей – нове обличчя аромату Byredo Mojave Ghost-Фото 2

«Амелія Грей і фотограф Харлі Вейр щиро сприймають креативність і самовираження, які приходять із переосмисленням жіночого погляду в нашу епоху».

Аромат Mojave Ghost — один із найпопулярніших у Byredo. Натхненний пустелею Мохаве, він водночас ніжний і потужний. В піраміді «аромату пустелі» — амбретта, магнолія, сандал, фіалка, кедр, мускус, ветивер.

Модель Амелія Грей – нове обличчя аромату Byredo Mojave Ghost-Фото 3

«Mojave Ghost із самого початку не мав встановлених параметрів. Йшлося не про сировину чи якісь жорсткі визначення. Він виник із квітки, місця та розповіді — дослідження емоцій, а не фіксованої сировини». — розповів засновник і креативний директор Byredo Бен Горхем

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Harley Weir / Byredo, Jean-Marie Binet / Byredo

Читайте також: ДУА ЛІПА — НОВИЙ АМБАСАДОР З МАКІЯЖУ YSL BEAUTY

Статті на тему