UA
  RU

  Good Girl Suprême від Carolina Herrera – аромат для найкращої подруги

  Редагувати переклад

  Часто досить важко підібрати новорічний подарунок для найкращої подруги, особливо якщо це людина, якій, за довгі роки, ви встигли подарувати практично все. Оберіть парфуми, і ваша подруга увійде у Новий рік у шлейфі солодкої соблазні. Якщо вона вирізняється сильним темпераментом, то аромат Гарна дівчина Верховний від Carolina Herrera - Чудовий варіант.

  Good Girl Suprême від Carolina Herrera – аромат для найкращої подруги-Фото 1

  Духи Good Girl Suprême присвячені бунтарській натурі жінок і відображають їх мінливий характер. Good Girl Suprême створінь проти всіх парфумерних правил. Композиція аромату удосконалює легендарний контраст, який притаманний лінії Good Girl і знову переосмислює дві культові квітки для Кароліні Еррера: туберозу та жасмин. Ці інгредієнти доповнені кремовою текстурою бобів тонка і переплітаються з ветівером, що традиційно використовують у чоловічих ароматах. Ветівер додає сучасності композиції. «Іноді порушення правил – це потреба. Наша зухвала сторона дуже сильна та приваблива. Я вже довгу годину хотіла створити аромат, який би знову з'єднав нас із нашою бунтарською натурою. Адже це так добре бути поганою», – каже А. Еррера, директор бьюті-напрямку компанії.

  Good Girl Suprême від Carolina Herrera – аромат для найкращої подруги-Фото 2

  аромат Good Girl Suprême уявлень у культовому флаконі у вигляді черевичка. За словами дизайнера Кароліні Еррера, туфлі – це втілення сили: «Вони можуть бути талісманом. Я погоджуюся з висловленням Бетт Мідлер. Дайте дівчині правильні туфлі – і вона зможе підкорити весь світ». Основа флакону виконана в чорному кольорі зі сріблястими блискітками, а шпилька – у золотистому. Ця гама відтінків не випадкова. Вона відображає цінності Carolina Herrera. Чорний, наприклад, означає бездоганність жінок, яким Еррера посвятила свій перший показ у 1981 році. Блискітки, що по-різному мерехтять залежно від того, як падає світло, відображають унікальність і непередбачуваність особистості, а золотий колір часто домінує в палітрі модного Дому.

  Good Girl Suprême від Carolina Herrera – аромат для найкращої подруги-Фото 3

  Carolina Herrera – міжнародний бренд одягу та парфумерії, який у 1981 році заснувала дизайнерка Кароліна Еррера. Парфумерна лінія бренду була запущена у 1988 році. Після того, як донька дизайнера Кароліна Еррера де Баєз у 1997-му приєдналася до команди Carolina Herrera як креативний директор парфумерного напрямку, колекції розширилися, включивши у собі понад 20 ароматів, що продаються у більш ніж 100 країнах світу.

  Кароліна Еррера. Нью Йорк. Гуд Гьол Супрім. На правах реклами. Парфюмерно-косметична продукція. ТОВ «Єгзагін». Тел. (044) 33-77-000, www.hexagone.ua

  Читайте також: Backstage «Сила в Рівності»: інтерв'ю з власником Cinecitta MakeUp Ларисою Гарсіа