Закрити
UA
Краса

Бальзам для губ: необхідність чи звичка?

Поділись:

Чи можна “підсісти” на бальзам для губ? Так!

Найчастіше бальзам стає не просто ще одним тюбиком у нашому косметичному арсеналі, а й нав’язливою звичкою. Гігієнічні помади можуть приносити як користь, а й шкода. Чому ми шкодимо своїм губам і як цього уникнути?

posts-to-db-Фото 1

Чи потрібний нашим губам бальзам?

Лікарі вважають бальзам для губ засобом для екстреної допомоги. Мало хто знає, що шкіра губ дуже тонка та ніжна, вона позбавлена ​​сальних залоз. Саме тому вода може випаровуватися швидше і губи ставати суші – тільки в цьому випадку шкіра дійсно потребує додаткового догляду та зволоження.

Постійно зволожуючи губи, ми перешкоджаємо їх відлущування. Тому глибший шар шкіри, який відповідає за її регенерацію, не отримує сигналу про сухість і не виробляє нові клітини. У разі губи залишаються постійно сухими. Варто використовувати бальзам для губ тільки тоді, коли це дійсно необхідно, а не коли ми цього просто захотіли.

Читайте також: ШАХ І МАТ: МОДНІ ГУБИ СЕЗОНУ

Що шукати у складі бальзаму?

Насамперед варто шукати речовини, які зберігають вологу. Вони можуть бути натуральними, а можуть бути синтетичними. З натуральних речовин варто звернути увагу на мисло ши, бджолиний віск, олії кокоса, жожоба або кунжуту. Найпопулярніший синтетичний компонент, який надовго запечатує вологу на наших губах – вазелін.

Також у складі можуть з’являтися інші компоненти, що допомагають загоювати тріщини і доглядати за шкірою губ. Найпопулярніші з них – це вітамін Е, гіалуронова кислота, цираміди, лінолева кислота.

posts-to-db-Фото 2

Бальзам із ефектом холодка: так чи ні?

Багато хто з нас вибирає собі бальзами з ефектом пощипування або холодку. Насправді, нашим губам це не приносить жодної користі. Всі ароматизатори, ментол, камфора, саліцилова кислота, які забезпечують цей ефект, — дратують губи і ніжну шкіру навколо них. Ідеальний бальзам для постійного використання не повинен пахнути та поколювати.

Також на губи можна наносити косметику для обличчя. Наприклад, наші улюблені косметичні креми закриють усі їхні потреби у харчуванні та зволоженні. На ніч можна протирати шкіру губ тоніком та наносити крем.

Читайте також: WOW-ЕФЕКТ: ЯК ЗБІЛЬШИТИ ГУБИ БЕЗ ІН’ЄКЦІЙ.

Чи є потреба захищати губи?

Захищати губи від сонця потрібно так само, як і шкіру обличчя та тіла – цілий рік. Якщо ви знаходитесь на свіжому повітрі більше півгодини, то необхідно наносити продукт з SPF-фактором. Вибирати бальзам потрібно із захистом не менше 30. Також на деяких упаковках санскрин може бути позначений як UVA, PA+++, broad spectrum.

Ви можете навіть використовувати засоби SPF для обличчя, наприклад, мінеральні креми, що захищають від сонця. Їх можна наносити на повіки, обличчя та губи – вони не сушитимуть шкіру і пропускатимуть сонячні промені.

Наші губи — делікатна частина особи, яка потребує особливого догляду. Але не варто забувати, що посилене використання косметичних засобів та бальзамів може нашкодити губам.

Джерело фото: unsplash.com.