Найкращі, найгірші та найавторитетніші стрижки ХХ-ХХІ століть.
Чубчик дрібними кільцями стала тим необхідним beauty-акцентом, який допоміг Одрі Хепберн привнести життя в образ принцеси, що втекла, з фільму “Римські канікули”. Часом для того, щоб досягти значних результатів або змінити своє життя, потрібно лише обрізати чубок.
Зачіска Тейлор з культового фільму “Клеопатра” не потребує додаткових епітетів чи нав’язливих порівнянь. Коротка, напівкругла деталь образу стала знаковою у історії кінематографа, а й індустрії моди.
Саллі Боулс точно не переживала з приводу того, що чубчик може ненароком потрапити їй у вічі під час виконання танцювальних номерів. Коротка, “гостра”, що ідеально обрамляє обличчя – зважитися на таку можуть тільки жінки, впевнені в собі до останньої волосинки.
Шпигунський “жіночий” серіал 1970-х років досі залишається джерелом натхнення, а особливо стиль героїні Фари Фоссет. Культова зачіска актриси з пишною, “повітряною” чубком надихнула багатьох домогосподарок змінити стиль і стати сміливішими.
У фільмі про двох сестер-відьом було досить чаклунства, але найпотужнішим було однозначно те, як виглядала Ніколь Кідман у фільмі. Якщо Сандра Буллок — володарка тихої та скромної краси, то її колега — яскрава, смілива та зухвала пишність. Звичайно, пряма проріджена чубчик лише додавала окулярів на користь Кідмана.
Сама актриса вважає, що та мікро-чілка, яку їй приклеїли гримери знімального майданчика “Крика 3”, була найжахливішою зачіскою у її кінокар’єрі. Однак незважаючи на те, що стрижка точно була не личить актрисі, вона таки стала культовою. Пізніше багато селебрітіс поверталися до цього стилю, і іноді все навіть закінчувалося досить вдалим результатом.
Читай також: Періс Хілтон розповіла про аб’юз, який пережила у шкільні роки
Образ парижанки – легкої, повітряної, чи не ефемерної – став знаковим не в останню чергу завдяки фільму Амелі. Боб-каре та мікро-чілка Одрі Тоту в комбінації із загадковістю та дивністю героїні підкорили серця глядачів, а сам образ обзавівся прізвиськом “культурного феномену”.
А ще один приклад того, як кінообраз може вплинути не тільки на причетних до створення поп-культури, а й на простих обивателів. У фільмі “Диявол носить Prada” фінальним етапом трансформації “сірої мишки” у стильного та гламурного інсайдера модної індустрії є саме чубчик – густий, як захисний бар’єр.
Свого часу Шонда Раймс створила відразу два поспіль чудові та впливові шоу: “Як уникнути покарання за вбивство” та “Скандал”. Саме головна героїня останнього була у 2010-х символом стилю та авторитарної краси. Вишенька на торті образу персонажа Керрі Вашингтон – бічна чубчик.
Імовірно, існує зв’язок між зачіскою, а саме чубчиком, головною героїні “Ходу королева” і тим, що у 2020 році всі дівчата почали як один шукати свою ідеальну форму чубчика. Деколи поп-символи є не лише натхненням, а й мотиватором.
Ще один кіно-момент 2020 року, який переважив чашу терезів на користь чубчика. Коли люди подивилися серіал “Нормальні люди”, відразу після образ скромної та замкнутої Маріанни став чи не найбажанішим. Звичайно, часом Маріанна не завжди вміла правильно донести свої думки до коханого, але спілкуватися зі стилістом вона, очевидно, могла, як ніхто інший.