UA
  RU

  Beauty-феномен: 11 культових чубок, які вплинули на розвиток поп-культури 

  Редагувати переклад

  Найкращі, найгірші та найавторитетніші стрижки ХХ-ХХІ століть. 

  Beauty-феномен: 11 культових чубок, які вплинули на розвиток поп-культури - Фото 1

  Одрі Хепберн у ролі принцеси Анни 

  Чубчик дрібними кільцями стала тим необхідним beauty-акцентом, який допоміг Одрі Хепберн привнести життя в образ принцеси, що втекла, з фільму "Римські канікули". Часом для того, щоб досягти значних результатів або змінити своє життя, потрібно лише обрізати чубок. 

  Beauty-феномен: 11 культових чубок, які вплинули на розвиток поп-культури - Фото 2

  Елізабет Тейлор у ролі Клеопатри 

  Зачіска Тейлор з культового фільму “Клеопатра” не потребує додаткових епітетів чи нав'язливих порівнянь. Коротка, напівкругла деталь образу стала знаковою у історії кінематографа, а й індустрії моди. 

  Beauty-феномен: 11 культових чубок, які вплинули на розвиток поп-культури - Фото 3

  Лайза Мінеллі у “Кабарі” 

  Саллі Боулс точно не переживала з приводу того, що чубчик може ненароком потрапити їй у вічі під час виконання танцювальних номерів. Коротка, "гостра", що ідеально обрамляє обличчя - зважитися на таку можуть тільки жінки, впевнені в собі до останньої волосинки. 

  Beauty-феномен: 11 культових чубок, які вплинули на розвиток поп-культури - Фото 4

  UNITED STATES - 08/12: CHARLIE'S ANGELS - "Consenting Adults" - Season One - 8/76/XNUMX Kelly (Jaclyn Smith, лівий) і Sabrina (Kate Jackson, right) disguised themselves as veterinarians, and Jill (Farra) Posed as a hooker в order to kidnaps a ruthless kingpin's prize racehorse. (Photo by ABC Photo Archives/Disney General Entertainment Content via Getty Images)

  Фара Фоссет в Ангелах Чарлі 

  Шпигунський "жіночий" серіал 1970-х років досі залишається джерелом натхнення, а особливо стиль героїні Фари Фоссет. Культова зачіска актриси з пишною, "повітряною" чубком надихнула багатьох домогосподарок змінити стиль і стати сміливішими. 

  Beauty-феномен: 11 культових чубок, які вплинули на розвиток поп-культури - Фото 5

  Ніколь Кідман у “Практичній магії” 

  У фільмі про двох сестер-відьом було досить чаклунства, але найпотужнішим було однозначно те, як виглядала Ніколь Кідман у фільмі. Якщо Сандра Буллок — володарка тихої та скромної краси, то її колега — яскрава, смілива та зухвала пишність. Звичайно, пряма проріджена чубчик лише додавала окулярів на користь Кідмана. 

  Beauty-феномен: 11 культових чубок, які вплинули на розвиток поп-культури - Фото 6

  Кортні Кокс у ролі Гейл Уезерс 

  Сама актриса вважає, що та мікро-чілка, яку їй приклеїли гримери знімального майданчика “Крика 3”, була найжахливішою зачіскою у її кінокар'єрі. Однак незважаючи на те, що стрижка точно була не личить актрисі, вона таки стала культовою. Пізніше багато селебрітіс поверталися до цього стилю, і іноді все навіть закінчувалося досить вдалим результатом. 

  Читай також: Періс Хілтон розповіла про аб'юз, який пережила у шкільні роки

  Beauty-феномен: 11 культових чубок, які вплинули на розвиток поп-культури - Фото 7

  Одрі Тоту в ролі Амелі 

  Образ парижанки – легкої, повітряної, чи не ефемерної – став знаковим не в останню чергу завдяки фільму Амелі. Боб-каре та мікро-чілка Одрі Тоту в комбінації із загадковістю та дивністю героїні підкорили серця глядачів, а сам образ обзавівся прізвиськом “культурного феномену”. 

  Beauty-феномен: 11 культових чубок, які вплинули на розвиток поп-культури - Фото 8

  Енн Хетеуей у ролі Енді 

  А ще один приклад того, як кінообраз може вплинути не тільки на причетних до створення поп-культури, а й на простих обивателів. У фільмі "Диявол носить Prada" фінальним етапом трансформації "сірої мишки" у стильного та гламурного інсайдера модної індустрії є саме чубчик - густий, як захисний бар'єр. 

  Beauty-феномен: 11 культових чубок, які вплинули на розвиток поп-культури - Фото 9

  (Eric McCandless/Disney General Entertainment Content via Getty Images) KERRY WASHINGTON

  Керрі Вашингтон у ролі Олівії Поуп 

  Свого часу Шонда Раймс створила відразу два поспіль чудові та впливові шоу: “Як уникнути покарання за вбивство” та “Скандал”. Саме головна героїня останнього була у 2010-х символом стилю та авторитарної краси. Вишенька на торті образу персонажа Керрі Вашингтон - бічна чубчик. 

  Beauty-феномен: 11 культових чубок, які вплинули на розвиток поп-культури - Фото 10

  Аня Тейлор-Джой у ролі Бетт Хармон 

  Імовірно, існує зв'язок між зачіскою, а саме чубчиком, головною героїні “Ходу королева” і тим, що у 2020 році всі дівчата почали як один шукати свою ідеальну форму чубчика. Деколи поп-символи є не лише натхненням, а й мотиватором. 

  Beauty-феномен: 11 культових чубок, які вплинули на розвиток поп-культури - Фото 11

  Дейзі Едгар-Джонс у ролі Маріанни 

  Ще один кіно-момент 2020 року, який переважив чашу терезів на користь чубчика. Коли люди подивилися серіал "Нормальні люди", відразу після образ скромної та замкнутої Маріанни став чи не найбажанішим. Звичайно, часом Маріанна не завжди вміла правильно донести свої думки до коханого, але спілкуватися зі стилістом вона, очевидно, могла, як ніхто інший. 

  Статті на тему