UA
  RU

  Beauty-гід: найкращі багатофункціональні засоби

  Редагувати переклад

  Всемогутні мультифункціональні креми переводять шкіру в правильний тоновий режим і надають їй безліч послуг протягом дня.

  Beauty-гід: найкращі багатофункціональні засоби-Фото 1

  За легендою, перші засоби, що маскують недосконалості шкіри і одночасно лікувально-доглядні, використовувалися пацієнтами клінік після пластичних операцій. Сьогодні ці майстри на всі руки зробили крок далеко вперед і обзавелися різними текстурами.

  CC-крем Skin Best SPF25 від Biotherm з екстрактом водоростей має густу консистенцію, але при цьому зовсім не тяжку. Через пару секунд після нанесення він «всідеться» на шкірі, виявив оточуючим свіже обличчя, що відпочило без вад. У нього найвища адаптація до природного тону шкіри - "не потрапити" у свій відтінок буде складно.

  Beauty-гід: найкращі багатофункціональні засоби-Фото 2

  Головна особливість коригуючого крему СС Glow SPF30, Dr. Brandt - Безмежне сяйво. Над цим працюють мерехтливі кристали рубіну. Також у команді – природний компонент альфа-арбутин, що згладжує лінії зморшок, та зволожуючий комплекс із вітаміном С. Головне – гарненько збовтати засіб перед використанням.

  Beauty-гід: найкращі багатофункціональні засоби-Фото 3

  Особливий зволожуючий ВВ-крем Givenchy – гідра Виблискуючий Нюд подивитися SPF30 представлений всього в одному відтінку, але з ним ви точно не схибите. Крем неймовірно пластичний. З ним можна отримати в міру щільне покриття, а можна - ледь помітне, поступово розтягуючи одну краплю засобу. Фініш виходить трохи вологим, з м'яким світінням.

  Beauty-гід: найкращі багатофункціональні засоби-Фото 4

  Зволожуючий флюїд Les Beiges SPF15, Chanel зі свіжим кавуново-квітковим ароматом легший за характером. Він взагалі не маскує, зате надає обличчю золотистого тону, як після тижня відпочинку на морі.

  Beauty-гід: найкращі багатофункціональні засоби-Фото 5

  Дуже природно поводиться ВВ-крем Precious BB Cream SPF30 від L'Occitane з ефірним маслом безсмертника, що омолоджує. З ним шкіра стає точнісінько як в юності - гладка і світиться зсередини.

  Beauty-гід: найкращі багатофункціональні засоби-Фото 6

  Статті на тему