UA
  RU

  Beauty-тренди: Кайя Гербер демонструє наймодніше фарбування 2020 року

  Редагувати переклад
  Як самоізоляція впливає просування тенденцій і робить їх предметнішими.  
  
  Beauty-тренди: Кайя Гербер демонструє наймодніше фарбування 2020 року-Фото 1

  Вже зараз можна сміливо говорити, що карантинний період і вимушена самоізоляція привнесли значні корективи мода- І beauty-тренди. Zoom-реальність змусила нас практично кардинально змінити звичну рутину догляду, визначила нові напрями розвитку індустрії, а також встановила свіжі правила — етикет віртуального спілкування.  


  Так, саме карантинні образи зірок ставали нашим як головним натхненням, а й орієнтирами самоідентифікації. Спілкування у режимі віртуальності визначило кардинально нові засади вибору ключових. краса-маячків. Декілька днів тому РРРРСС Гербер продемонструвала головне фарбування 2020 року. В результаті експериментів юна модель та дочка символу сексуальних 1990-х Сінді Кроуфорд визначила, яким саме волосся-тренду слід віддавати перевагу. 

  Beauty-тренди: Кайя Гербер демонструє наймодніше фарбування 2020 року-Фото 2


  Читай також: Як за допомогою макіяжу змінити характер.

  На помсту нещодавно продемонстрованій під час онлайн-конференції новій стрижці Майлі СайрусРРРРСС Гербер встановлює власні "карантинні" правила краси. Так, 18-річна модель продемонструвала новий варіант своєї оновленої зовнішності. Нагадаємо, що стрижка-каре, тренд на яку задала саме дочка Кроуфорд, була визнана найстильнішим укладанням 2020 року. Тепер настала черга і фарбування.  

  До моменту кардинальної зміни зовнішності РРРРСС Гербер носила натуральний темно-русявий колір волосся. Її шоколадні пасма відносно недавно набули світлішого забарвлення. Тоді шанувальники юної манекенниці позитивно відгукнулися на подібні зміни, але справжні зміни були ще попереду. 


  Читай також: Сучасний дрес-код: 7 варіантів манікюру для офісу

  Днями РРРРСС в Instagram продемонструвала новий відтінок волосся, який вже зараз можна назвати потенційно найбажанішим і стильним. Завдяки особливостям віртуального спілкування змінилися правила побудови beauty-образу. Укладання стали радикальніше, фарбування світліше, а макіяж акцентніше. За цими ж принципами Гербер вибирала новий відтінок волосся.  

  Потрібно відзначити, що модель вже кілька разів з часів зміни тону пасм у світліший, вносила корективи у свій образ. Золоті пасма Кайї стали більш пшеничними, навіть трохи жовтуватими. Особливість образу юної зірки — темне коріння, завдяки якому створюється ефект локонів, що вигоріли на сонці.    Beauty-тренди: Кайя Гербер демонструє наймодніше фарбування 2020 року-Фото 3

  Злегка скуйовджена стрижка Кайї - ще один краса-Акцент, якому варто приділити особливу увагу. Додатковий обсяг для світлих пасм - обов'язковий елемент, адже саме в рамках подібної концепції краси вони виглядають Найприродніше і стильно. 


  Поки що в Україні карантин все ще продовжує бути досить м'яким, закликаємо вас скористатися перевагами “вільного відвідування”. Закінчення літа - ідеальний час для того, щоб привнести у свій образ свіжості та незвичайних акцентів. Хтось навіть має намір зробити стрижку.Пікс" у стилі Майлі Сайрус - варіант для найвідчайдушніших модниць. Якщо ж ви поки що не готові до таких радикальних змін, то можете надихнутись оновленим чином Кайї Гербер — її фарбування має реальні шанси стати найтрендовішим і затребуваним протягом місяців 2020 року. 

  Освітлені пасма ще ніколи не виглядали настільки натурально. Природна краса продовжує завойовувати свої позиції. У цьому ми могли переконатися після того, як у моду знову увійшли "хлопчачі" бровиZoom відбілювач, Як його іменувала Гербер, можна сміливо впроваджувати у ваше життя - зміни повинні бути стильними та актуальними. 

  Статті на тему