Bенеціанський парфумерний дім GRITTI випустив новий нішевий парфум Florian

Редагувати переклад

Нова парфумерна композиція присвячена унікальному рубіну, який протягом останніх трьох століть зберігається у династії Гритті.

 

Bенеціанський парфумерний дім GRITTI випустив новий нішевий парфум Florian-Фото 1

 

Парфум Florian став частиною розкішної колекції Gritti Prive, яка відображає зв’язок династії Грітті з Венецією. Усі флакони цієї серії покриті оксамитом і доповнені елементами із 24 каратного золота. Засновник марки, парфумер Лука Грітті відкриває для нас Венецію через аромати: вибухові, витончені та сміливі, що якнайкраще розповідають її історію. Парфуми Gritti Prive – це безкомпромісність, провокаційність, сила: для тих, хто вміє бути в центрі уваги і цінує венеціанське мистецтво жити.

 

Bенеціанський парфумерний дім GRITTI випустив новий нішевий парфум Florian-Фото 2

 

Florian у форматі Extrait de Parfum оспівує надзвичайну чистоту і насичений, глибокий бордовий відтінок рубіна. Саме він надихнув парфумера на вивчення Сходу з його незвичним способом життя, насиченими барвами і п’янкими ароматами.

Серце композиції — дорогоцінний лаоський уд, прикрашений пряними акцентами кардамону і зваблений драматичними нюансами таїфської троянди. Золотиста димка ладану, змішана з білими перцевими нотками імбиру, надає твору глибини і дарує м’який, чуттєвий деревний шлейф.

 

Верхні ноти: Кардамон, Імбир, Шафран

Середні ноти: Таїфська троянда, Лаоський уд, Мірра

Базові ноти: Сандал, Ладан, Цивета

 

 

 

Статті на тему