UA
RU

Біллі Айліш випускає перший авторський аромат

Редагувати переклад
Чому зірки вважають, що парфум - наступний крок до набуття ще більшої популярності? 
Біллі Айліш випускає перший авторський аромат-Фото 1

Billie Eilish fragrance
https://app.asana.com/0/1135954362417873/1201238185023749/f
Credit: Camraface

Біллі Айліш робить дебютні кроки у beauty-індустрії, і це трохи лякає. Так, у середу 19-річна співачка оголосила про те, що вона видає аромат, названий на честь її самої. В інтерв'ю виданню Allure вона розповіла, яким саме бачить свого первістка. Біллі має намір створити унікальний аромат, в якому з'єдналися б нотки ванілі, амбри, мускусу, какао, троянди та деревини. Саме про такий бленд Айліш за її власними зізнаннями мріяла вже давно. 

“У мене була ідея створити аромат багато років тому. Мені завжди хотілося це спробувати”. 

Описуючи веганський аромат, що не тестується на тваринах, який буде доступний для придбання на сайті Біллі Айліш за 68 доларів вже в листопаді, співачка зазначила, що її задум повинен бути сексуальним на ментальному, а не фізичному рівні.

Для того, щоб створити аромат своєї мрії, співачка працювала з парфумерною компанією Parlux.  

“Я в деталях описала, чого хочу, яка ідея мені полюбилася, як хочу відчувати аромат. Теплота, яка мені близька, а також спогади, що виникають у мене при вдиханні ванілі. Коли вони вперше відправили мені пробник, я майже розплакалася, бо він був ідеальним. Це просто неймовірно".

Читай також: #bookshelfy: Ренарс Кауперс, фронтмен гурту BrainStorm

Біллі Айліш випускає перший авторський аромат-Фото 2

Billie Eilish fragrance
https://app.asana.com/0/1135954362417873/1201238185023749/f
Credit: Amanda Charchain

Зовнішній вигляд золотого флакона натхненний улюбленими частинами тіла Біллі Айліш, а саме грудьми, шиєю та ключицею. Докладніше співачка розповіла в інтерв'ю журналу Cosmo.  

«Що мені так сильно в них подобається, то це те, що вони красиві від природи. Сексуальні, але не відверті. Мені завжди здавалося дурним і дивним, що дівчаткам у школі забороняють показувати плечі. Послухайте, незалежно від ґендера, знайте, що ваші частини тіла прекрасні».

Новинами про свій новий твор Біллі поділилася з передплатниками в інстаграмі, описавши, як вона щаслива розповісти про свій дебютний аромат «Eilish». 

“Це аромат, який я хотіла знайти роками. Це мій улюблений запах у світі. Духи завжди були величезною частиною мого життя з того часу, як я можу себе пам'ятати. Я завжди мріяла створити аромат і тепер мої фантазії втілилися в реальність. Це була одна з найбільш хвилюючих речей, які я коли-небудь робила. Не можу дочекатися, коли можу ним поділитися з вами”. 

 

Статті на тему