UA
RU

Бьюті-тренди, про які говоритимуть усі у 2018 році

Редагувати переклад

Буде цікаво!

Бьюті-тренди, про які говоритимуть усі в 2018 році-Фото 1

Вже зовсім скоро ми зустрічатимемо Новий рік, а це означає, що настав час уже дізнатися, які тренди будуть найспекотнішими в 2018 році, і взяти собі парочку на озброєння. Дивимося!

Акцент на нижню повіку

Бьюті-тренди, про які говоритимуть усі в 2018 році-Фото 2

Цього року безліч селебрітіз спробували цей тренд на собі. У 2018 він не зменшить обертів, а лише стане ще популярнішим. Все, що вам потрібно зробити – це розтушувати тіні або олівець вздовж нижньої лінії зростання вій (почніть із синього!).

Читайте також: Boy brows – новий тренд 2018 року!

Підкреслений внутрішній куточок ока

Бьюті-тренди, про які говоритимуть усі в 2018 році-Фото 3

Один дотик кольору до внутрішнього куточка очей – і ваш погляд миттєво освіжиться. Можете використовувати традиційні для цієї зони відтінки шампань та рожевого золота, або ж додати яскравості у повсякденний образ, використовуючи яскравий помаранчевий, рожевий чи блакитний.

Вії, як у Твіггі

Бьюті-тренди, про які говоритимуть усі в 2018 році-Фото 4

Трохи злиплі, але щільні та довгі вії – тренд не новий, але він саме 2018-го переживе небувалий сплеск популярності. Стилісти з макіяжу комбінують павукові вії зі свіжою, природною шкірою. Явний приклад – моделі Dior на показі SS18.

Читайте також: Як повторити макіяж з показу Dior SS18

Глосс 

Бьюті-тренди, про які говоритимуть усі в 2018 році-Фото 5

Прозорий глосс на губах – очевидний тренд, який був нашим улюбленцем у 90-ті роки. Час запасатися суперсяючими блисками!

Золоте світіння

Бьюті-тренди, про які говоритимуть усі в 2018 році-Фото 6
Коли Ріанна презентувала свою колекцію макіяжуя відразу ж звернула увагу на золотий хайлайтер. Тоді подумала: кому він може підійти? Але згодом зайшла до Інстаграма і побачила його на сотні блогерів по всьому світу. До них приєдналися редактори та селебріті. У нескінченному потоці голографічних та бузкових хайлайтерів цей здається ковтком свіжого повітря. Вибір за вами – наносити його на вилиці або рухливу повіку.

Фото: instagram/patrickta, GettyImages, Imaxtree

Статті на тему