UA
RU

Charlotte Tilbury випускає колекцію ароматів, які підсилюють емоції

Редагувати переклад

Beauty-бренд Charlotte Tilbury готує цікаву новинку. Наприкінці квітня у портфоліо марки з’явиться колекція ароматів, які підсилюють емоції. 

Charlotte Tilbury випускає колекцію ароматів, які підсилюють емоції-Фото 1

Британський beauty-бренд Charlotte Tilbury розширює асортимент. До декоративної косметики та засобів по догляду за шкірою додають й парфюмерію. Наприкінці квітня у портфоліо марки з’явиться колекція ароматів-емоцій. Засновниця Charlotte Tilbury Шарлотти Тілбері заявляє, що нові парфуми — неймовірні, новаторські та революційні. І те, що на розробку новинки знадобилося 40 років досліджень. За її словами, в составі композицій є молекули, які підсилюють емоції. 

Кожна композиція у колекції відповідає за конкретну емоцію. Тут будуть представлені аромати, які підсилюють відчуття любові, щастя, спокуси, спокою, сили та енергії. До колекції увійшли шість композицій: Love Frequency, Joyphoria, More Sex, Calm Bliss, Cosmic Power, Magic Energy. Нові парфуми радять обирати не за нотами. Головним критерієм при виборі має стати питання: як ви хочете почуватися в конкретний момент. 

Наразі на сайті Charlotte Tilbury можна записатися у лист очікування. Запуск колекції ароматів-емоцій запланований на 30 квітня. У продажі вони мають з’явитися 2 травня. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Charlotte Tilbury

Читайте також: EDITIONS DE PARFUMS FRÉDÉRIC MALLE СТВОРИЛИ АРОМАТ ДЛЯ ACNE STUDIOS

Статті на тему