UA
RU

Чиста краса: огляд гаджета LUNA 3 від FOREO

Всі переваги очищення шкіри за допомогою нового пристрою FOREO LUNA 3 відчула на собі beauty-редактор Наталія Маліч.

щітка для очищення та тонізуючого масажу LUNA 3

Якоїсь миті різнокольорові пристрої шведського бренду FOREO настільки заполонили простори інтернету, що настрій спробувати на собі став рішучим. Зупиняла лише думка про те, що насправді використання щітки для очищення та масажу обличчя FOREO LUNA 3 буде надто складним. Це була моя перша помилка. Від включення гаджета до початку використання пройшло не більше п'яти хвилин - завантажити спеціальний додаток FOREO For You на телефон і підключити, утримуючи одну кнопку. Вибір кольору не змушує роздумувати, тому що LUNA 3 потрібно вибирати залежно від типу шкіри.

На LUNA 3 необхідно нанести трохи очищувального засобу, попередньо змивши макіяж, якщо це необхідно. Потім, можна вибрати комфортну силу пульсацій, яких у девайса цілих 16. Все, що відбувається далі - суцільне задоволення, а від вас потрібно лише плавно водити LUNA 3 по обличчю. В одній компактній FOREO LUNA 3 поєднуються два найважливіші етапи якісного догляду за шкірою – ретельне та дбайливе очищення та зміцнюючий масаж. За перше відповідають суперм'які щетинки. Вони, як і весь аксесуар, виготовлені з гіпоалергенного силікону.

щітка для очищення та тонізуючого масажу LUNA 3

Для очищення шкіри обличчя, шиї із зони декольте мені вистачає двох хвилин. Відлущуючи скраби я відклала через непотрібність, після використання щіточки FOREO LUNA 3 шкіра стає м'якою, а пори навряд чи помітними. Через тиждень щоденного застосування шкіра стала більш гладкою, а кількість висипів значно скоротилася, як і видимість доби в Т-зоні. Масаж обличчя тривалістю від двох до чотирьох хвилин можна вибрати у додатку та дивитися у форматі супроводжуючого відео, а перед цим обов'язково нанести зволожуючий засіб.

Eyes on Prize – зміцнює шкіру навколо очей та усуває набряклість

Nothing but Neck – підтримує у тонусі шкіру шиї

Contour Crazy – покращує контури обличчя

Magic Mouth – усуває заломи в області губ, підборіддя та шиї

щітка для очищення та тонізуючого масажу LUNA 3

Перед знайомством зі щіточкою мене хвилювало питання: "Як часто заряджати?". Я вже заряджаю навушники, телефон, ноутбук та зубну щітку, на більше я не була готова. Але вже місяць LUNA 3 працює невтомно і виробник обіцяє, що в такому ж ритмі протримається ще п'ять, а якщо бути ще точніше, то повного заряду девайса вистачає на 650 використань. Заздрю ​​її працездатності та обов'язково візьму в кругосвітню подорож!

Статті на тему