UA
  RU

  Що робити з бровами: тренди 2019

  Редагувати переклад
  У макіяжі брови давно стали самостійним акцентом, як очі чи губи. Але цього сезону, коли у сфері бьюті панує мінімалізм, вони ще важливіші. Розповідаємо, що модно робити із бровами!

  Головні модні тенденції брів 2019 року зводяться до двох понять – це індивідуальність та натуральність. Максимально природні та широкі брови з м'яким вигином та кольором тон у тон не залишать нікого байдужим, адже саме натуральні брови здатні підкреслити овал обличчя та сакцентувати увагу на погляд.


  Що робити з бровами: тренди 2019-Фото 1

  Matteo Valle/IMaxTree

  Як підібрати індивідуальну форму брів?

  З бровами досить непросто експериментувати, тому що відростити їх - довге, трудомістке і не завжди успішне. Щоб уникнути невдалих дослідів із бровами, варто записатися на професійну корекцію до майстра, який проведе грамотний аналіз особливостей вашої особи та форми брів.

  Читайте також: ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ: ЯК КОРИСТУВАТИСЯ РУМ'ЯНАМИ


  Як бути в тренді та відростити брови?

  Щоб відростити зіпсовані неправильною корекцією брови, знадобиться приблизно від 3 до 12 місяців. Але якщо цибулини пошкоджені, є можливість відновити їх, на жаль, не вдасться.

  Все, що вам потрібно, щоб відновити пишність брів - запастися терпінням. Наступний крок – це систематичний підхід до питання. Все, що потрібно - використання натуральних масел: реп'яхової і касторової. Необхідно наносити олії на ніч у зону брів великою щіточкою, інтенсивно прочісуючи волоски і масажно впливаючи на шкіру. Таким чином поживні компоненти з масел вбираються, а за допомогою масажу ви сприятимете стимуляції для інтенсивного кровообігу в зоні брів, що також стимулює ріст волосся.

  Що робити з бровами: тренди 2019-Фото 2

  Matteo Volta/IMaxTree

  Нові мікротренди:

  • "Nobrows" - це освітлення або повна відсутність брів. Такий крок позбавить необхідності стежити за укладанням, кольором і формою, і допоможе вам інакше поглянути на своє обличчя. (Звичайно, якщо ви зважитеся на такий сміливий крок). Та й звичний макіяж виглядатиме модніше.
  • "Boy brow" - Пухнасті, недбалі і абсолютно натуральні, незаймані брови. Але в цьому випадку лише ваша генетика вирішує, бути вам із «вoy brow» чи ні.
  • Брови з глітером. Вплив 80-х та 90-х впав і на брови. Всі візажисти почали покривати їх усілякими глітерами та блискітками для створення яскравого акценту та привернення уваги.
  • Кольорові брови. Тенденція у фарбуванні волосся у будь-який відтінок колірного спектру дісталася і до брів. Вам потрібно тільки вибрати колір, який зможе підкреслити колір ваших очей і зробити макіяж не химерним, а незабутнім.

  Статті на тему