UA
  RU

  Що допоможе нам довго не старіти: Гарячі новини косметології з антиейдж-конгресу в Монако

  Редагувати переклад

  Що допоможе нам довго не старіти: Гарячі новини косметології з антиейдж-конгресу в Монако-Фото 1


  Що нового сталося у косметології за останній рік? Які компоненти потіснили гіалуронову кислоту? Від якої форми губ збожеволіють в Європі? Що таке Skinxiety і як із цим боротися? Які домашні бьюті-гаджети не використовувати краще? Чи є секс на карантині? Про це Мarie Claire ексклюзивно розповіла доктор Владлена Аверіна, яка нещодавно повернулася зі Світового конгресу з естетичної та антивікової медицини в Монако.

   

  Владлена Аверіна - дерматовенеролог, косметолог, головлікар Averina Clinic, курс-директор Світового конгресу з естетичної та антивікової медицини поділилася останніми новинами та трендами конгресу (АMWC). Це найбільший світовий антиейдж-конгрес, який щорічно проходить у Монако навесні та восени. Зазвичай він збирає близько 12 тисяч делегатів. Але всесвітній карантин зробив свої корективи: на два роки фахівцям довелося відмовитися від офлайн формату. Цієї осені конгрес знову зібрав під своїм дахом експертів косметології та антиейдж медицини, хоча деякі спікери не змогли приїхати через карантинні обмеження, виступали у форматі відеозв'язку.


  Косметологія на конгресі займає 2/3 та 1/3 - анти-ейдж медицина, у тому числі гінекологія, неврологія, гастроентерологія, кардіологія (все що відноситься до так званого wellbeing - здорового, якісного, активного життя).

  Сегмент косметології на конгресі поділяється на ін'єкційну та апаратну, а також на зовнішні косметичні засоби. Давайте розглянемо докладніше, що нового у кожній області.

  Ін'єкційна косметологія та препарати

   


  *Гіалуронова кислота, яка 20 років була королевою косметології, поступово поступається своїм місцем новим компонентам.

  *Найбільше на конгресі було представлено нових препаратів на основі полінуклеотидів. Це однозначно тренд, за яким майбутнє. Втім, полінуклеотиди — не нове слово в галузі медицини та косметології. Вони використовувалися в ін'єкційних методиках ще на зорі мезотерапії (початок 2000-х). Полінуклеотиди прийшли до нас із опікової медицини, де життєво необхідна швидка регенерація тканин. Але раніше препарати з полінуклеотидами були тваринного походження, що могло супроводжуватись алергічними реакціями. Полінуклеотиди - це фрагменти ДНК, які здатні запускати швидкий процес регенерації та оновлення клітин. Виготовлені вони із сировини нетваринного походження (а саме з молок лососевих риб). За 20 років косметологія зробила величезний крок у безпеці таких препаратів. Особливо ними зацікавилися корейські вчені, які вдосконалили полінуклеотиди, убезпечили їх та створюють безліч якісних препаратів для ін'єкційної б'ютифікації на їх основі. У Кореї – культ пружної, молодої свіжої шкіри без пігментації. Оскільки полінуклеотиди - це потужний стимулятор колагену, компонент номер один у лікуванні рубців (і посттравматичних, і постакне), вони позасезонні - на них справжній бум. Азіатський ринок, і Корея в тому числі сьогодні продукує більшість косметологічних трендів, які підхоплює весь світ, тому полінуклеотиди стали дуже популярні в естетичних клініках будь-якої країни.

     *Як нова альтернатива гіалуронової кислоти з'являється все більше дермальних філерів на основі гідроксиопатиту кальцію та полімолочної кислоти. (Гідроксиопатит кальцію — це мінеральна сполука кальцію і фосфору, яка присутня в наших кісткових тканинах. Потрапляючи в тканини обличчя у складі філера, він стимулює утворення колагенового та еластинового каркасу навколо своїх мікрочастинок. З часом частинки гідроксиопатиту кальцію переробляються організмом, але колла продовжує працювати, зберігаючи пружність шкіри та овал обличчя Гідроксиопатит кальцію сьогодні використовується так само, як альтернатива діоксиду титану в сонцезахисних засобах, як себорегулюючий компонент у декоративній косметиці. прим. ред.)

  *Полімолочна кислота (синтетичний полімер, отриманий з молочної кислоти, повністю біосумісний з організмом людини) прим.ред.) як один із найпотужніших стимуляторів колагену та об'ємоутворюючий препарат, теж потіснила на косметологічному Олімпі — гіалуронову кислоту. Переваги полімолочної кислоти – вона не викликає набряклості та термін її дії у тканинах особи довше, ніж у препаратів на основі гіалуронової кислоти. Тому на конгресі було приділено достатньо уваги препаратів на основі полімолочної кислоти для ін'єкційних методик.


   

  Що допоможе нам довго не старіти: Гарячі новини косметології з антиейдж-конгресу в Монако-Фото 2

  фото автора Jill Burrow з Pexels

  Ін'єкційні техніки

   


  *Незважаючи на всепланетарний масочний режим, затребуваність на корекцію губ не зменшується, а зростає. Курс на натуральність та індивідуальність в ін'єкційній косметології залишається незмінним. Але, щодо губ, тут у Європі панує бум на техніку Russian Lips. Тобто пацієнти все більше вимагають від своїх фахівців помітне акцентування так званої арки Купідона та обсягів. Ключове слово тут – «помітне»!

   

  Апаратні методики

   

  *Поліпшення якості шкіри – запит, який сьогодні вирвався у топи у косметології. Тут належне місце займають неінвазивні апаратні методики, які дають швидкий та пролонгований результат та не вимагають періоду реабілітації. Наприклад, там, де ми раніше досягали результату за допомогою курсу мезотерапії, сьогодні одна-дві процедури IPL-терапії, RF або SMAS дають більш виражений та швидкий ефект. Після таких процедур не потрібно відсиджуватися вдома, можна відразу вести звичний спосіб життя, тому апаратні методики стають все більш затребуваними у всіх клініках світу. У свою чергу, самі апарати стають все більш ефективними та безпечними. На конгресі було представлено багато нових досліджень на цю тему.

  *Парадокс, але кількість звернень до пластичних хірургів та косметологів за час карантину зросла у всьому світі. Люди багато часу стали проводити у відеочатах, стали бачити себе з боку і, звичайно, помічати в собі недоліки, на які раніше не звертали уваги. Цей феномен також розглядався на конгресі.

   

   

  *Вперше на конгресі в Монако вперше був представлений такий феномен та термін Skinxiety (Skinxiety термін, представлений президентом Британського коледжу естетичної медицини (BCAM) - доктором Уляною Гут. - прим. ред.). Це втомлена, атонічна шкіра, позбавлена ​​сяйва, де читаються ознаки в'янення навіть у молодому віці. Цей феномен виник через всесвітній карантин, коли ми майже весь час проводимо в закритих приміщеннях, безперервно користуємося гаджетами, які впливають на шкіру синім світлом, носимо маски, через які виникає маска і маскові дерматити, а також, через вплив вірусу СOVID-19 на шкіру, запуску аутоімунних реакцій організму після хвороби. Але, поспішаю заспокоїти читачів, цю проблему можна вирішити і способи її вирішення також обговорювалися як на офіційних виступах спікерів, так і в кулуарах конгресу АMWC.

  Що допоможе нам довго не старіти: Гарячі новини косметології з антиейдж-конгресу в Монако-Фото 3

  фото автора Анна Швець з Pexels

  Читайте також: Як неправильний прикус скорочує молодість, або Брекет після 30

   

  Домашні косметичні засоби

   

  *У всьому світі зросли продажі космецевтики (Сегмент косметики, сформований на стику косметології та фармакології. - прим. ред.), люди більше довіряють перевіреним діючим компонентам, читають склади, розбираються в них, а також більше довіряють косметиці, розробленої і використовуваної лікарями. Можна відзначити і популярність багатозадачних косметичних засобів (за типом 3-в-1), що вирішують кілька проблем одночасно. Вони економлять час і скорочують кількість тюбиків на косметичних столиках, так що курс на б'юті-мінімалізм у домашньому догляді, як і раніше, актуальний.

   

  *Є тренд на домашні гаджети для догляду за шкірою: ультразвукові, мікрострумові, RF (засновані на радіохвильовому методі розігріву тканин), IPL (на основі імпульсного світла). Очевидно, що домашні бьюті-девайси - не настільки потужні, як апарати в клініках, але люди хочуть мати в домашній б'юті-рутині щось дієвіше, ніж креми та сироватки. Як фахівець, я поділяю такі апарати безпечні та потенційно небезпечні, тому попереджаю своїх пацієнтів про необхідність обережного поводження з ними. Наприклад, інвазивні домашні мезоролери, які проколюють шкіру, можуть спричинити інфекцію. А домашні фототоепілятори можуть негативно впливати на сітківку ока. Не всі спеціалісти підтримують цей тренд.

   

  *Проблема маскне (акне, обумовленого носінням захисної маски, - прим. ред) і масочного дерматиту - теж гаряче обговорювалася на конгресі, але однозначного її вирішення поки що не знайдено. Висипання на шкірі через носіння маски, як і раніше, залишається проблемою, яка вирішується тільки в індивідуальному порядку в кабінеті косметолога. У цьому допомагають як апаратні процедури, так і підбір щоденного персоналізованого догляду за шкірою та комфортної маски. Масово проблема піде, разом із вирішенням проблеми СOVID-19 та скасуванням маскового режиму.

   

   

  *Хотілося б підсумувати результати конгресу веселою нотою. Під час «гінекологічної» частини івенту фахівців цікавило питання: чи є секс на карантині? Виявилося, що секс не тільки є (оскільки збільшилася кількість весіль/розлучень, і люди стали більше користуватися дейтинговими додатками для знайомств і порносайтами). Але користувачі інтернету в усьому світі почали використовувати порносайти як перевірене джерело інформації про СOVID-19! У перший місяць карантину на сайті РоrnHub було 9 мільйонів запитів на тему коронавірусу. Люди вважають, що цей сайт точно брехати не буде! 

  Головне фото: www.pixabay.com

   

   

   

   

  Статті на тему