UA
RU

Що відбувається на показах Міланського тижня моди. День 2

Редагувати переклад

Ведучий візажист MAC Катерина Пономарьова ексклюзивно для Marie Claire розповіла, що з нею відбувалося на Міланському Тижні Моди. Детально про другий день дізнайтеся з її особистого щоденника візажиста.

Єкатерина Пономарева

Вчорашній показ Alberta Feretti, для якого ми робили б'юті-образи, пройшов дуже вдало. Подивимося, що для нас приготував сьогоднішній, другий день Міланського тижня моди.

Читайте також: Щоденник Катерини Пономарьової: що відбувається на показах міланського тижня моди. День 1

Сьогодні ми працювали на показі Еміліо Пуччі. Варто почати з того, що мене порадувала велика зона бекстейджу. Місця вистачає всім, і не доводиться сидіти «на головах» одне в одного.

emilio pucci fw17

Велика кількість кольорів і фарб в колекції нікого не дивує. Тому ми припустили, що макіяж буде простим, але з яскравим акцентом. Минулого сезону це були яскраві мазки, а цього – кольорові склеєні вії.

emilio pucci fw17

На столі головного візажиста Inge Grognard лежать відрізки тканини з колекції, які диктують кольори в макіяжі.

emilio pucci fw17

Понад 35 моделей і навпроти кожного прізвища свій особистий колір у макіяжі – зелений, помаранчевий, білий, лавандовий чи рожевий.

emilio pucci fw17

Мій лідер – яскраво-рожевий. Безперечно він! Особливо, він гарний на дівчат зі світлою шкірою та світлими бровами.

emilio pucci fw17

За годину-півтори моделей забирають на прогін, а це означає, що після їхнього приходу всі починають поспішати і вкрай не встигають. Швидкість макіяжу збільшується, і моделі вже самі охоче сідають на макіяж без відлучок на «поїсти» і так далі.

Читайте також: Ведучий візажист МАС про головні тренди з показів MBKFD FW '17-18

Багато людей з бьюті- і фешн-індустрії воліють працювати на перших тижнях мод (перший тиждень завжди проходить у Нью-Йорку, другий – у Лондоні, третій – у Мілані, а потім – Париж), оскільки в Мілан та Париж моделі вже приїжджають втомлені. Повірте, не всі дівчатка такі милашки, як на фото. Стан їхньої втоми відчувається відразу, як тільки до тебе сідають робити макіяж. Ось чому обов'язково робити масаж перед макіяжем – щоб дати шкірі моделей трохи відпочити та розслабитися.

emilio pucci fw17

На line-up обов'язково опрацьовувати тіло та руки. Зволожуючий крем на відкриті ділянки тіла та консилер – на долоні та кісточки. Найчастіше кисті у моделей майже сині – чи то від холоду, чи то від утоми. Тоді на допомогу приходить гамма консілерів і кисть МАС Oval.

emilio pucci fw17

Мій день добіг кінця, а це означає, що настав час прощатися. До завтра!

Фото: особистий архів Катерини Пономарьової

Статті на тему