UA
RU

Що таке лімфодренажні стрибки?

Редагувати переклад
Щоранку перед нами стоїть завдання - прокинутися, бути бадьорими та свіжими, позбутися "сонного обличчя", розбудити розум і тіло. З першим відмінно працює свіжозварена кава, а тілу потрібна "струс" у вигляді зарядки. 

ранкове тренування

Ми познайомимо вас із вправою, яка займе не більше двох хвилин і впорається з усіма вищеописаними завданнями. Лімфодренажні стрибки - це елементарно, але дуже ефективно.

Читайте також: 5 лайфхаків, які допоможуть швидше зібратися вранці

Чому це ефективно?

Багато хто з нас схильний до набряків вранці, це може бути наслідком застою обмінних процесів та лімфи. Також негативно впливає малорухливий спосіб життя (гіподинамія) та посилює відтік лімфи, погіршує кровообіг. Лімфатичні стрибки - простий спосіб розігнати лімфу, позбавитися зайвої рідини, відчути бадьорість. 

бадьорість з ранку

техніка виконання

Вправа «Лімфатичні стрибки» виконується відразу після пробудження, перед сніданком та душем. Встаньте, випряміть спину, ноги вже трохи ширини плечей. Робимо 100 стрибків на місці. Стрибки повинні бути максимально дрібними, з низькою амплітудою, шкарпетки практично не відриваються від статі. При виконанні вправи орієнтуйтесь на вашу фізичну форму, комусь потрібно почати з меншої кількості підстрибувань. Щоранку можете збільшувати частоту та кількість.

Читайте також: 5 речей, які не варто робити вранці

Лімфатичні стрибки можуть стати вашим улюбленим ранковим ритуалом, адже за допомогою нього ви позбавитеся від відтічної особи, з'явиться енергія та здоровий рум'янець. Це відмінний спосіб розігріти м'язи, якщо тренуєтеся вранці. Через місяць постійних лімфатичних тренувань ви помітите покращення тонусу шкіри всього тіла.

Статті на тему