UA
RU

Що таке «мильні брови» і чому це новий бьюті-тренд

Редагувати переклад
Широкі, густі, а тепер ще й мильні. 
Що таке «мильні брови» і чому це новий бьюті-тренд-фото.

@priscillaono

"Soap brows" - новий бьюті-тренд останніх місяців, який широко поширився завдяки Instagram. Розповідаємо, що це таке і як зробити мильні брови в домашніх умовах і без особливих зусиль. 

Читайте також: 5 продуктів для тих, хто одержимий бровами

 

Що таке мильні брови? 

Термін "мильні брови" або "soap brows" деякі використовують для позначення широких брів, але цей тренд варто розуміти буквально. Після актуальних у 90-ті брів-ниточок та кумедних у наш час їм на зміни прийшли масивні та практично недоторкані щипцями. Кара Делевінь, Лілі Коллінз та Емілія Кларк - головні амбасадори широких брів. 

Через десятиліття візажисти прийшли від екстремально тонких і практичних відсутніх брів до широких, потім стали навмисно розпушувати їх і нарешті придумали використовувати для укладання мило та створювати ефект максимально природних незайманих брів. 

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Повідомлення, поширення Priscilla Ono (@priscillaono)

 

Використання мила в укладанні для брів - звична техніка для професійних візажистів, розповідає бьюті-блогер Лінда Халберг зі Швеції.

Вірусними «мильні брови» стали приблизно у 2018 році завдяки зірковій візажистці співачки Ріанни та її бренду Fenty Прісціллі Оно. 

Як зробити "мильні брови" самостійно? 

Що таке «мильні брови» і чому це новий бьюті-тренд-фото.

@lindahallberg

  1. Попередньо нанесіть на брови тіні або олівець і розтушуйте. 
  2. Візьміть щіточку для брів і змочіть її водою або спеціальним спреєм для макіяжу. 
  3. Потім кілька разів акуратно проведіть щіткою милом. Слідкуйте, щоб шматки мила не збиралися на пензлику.
  4. Проведіть щіткою по бровах, зачісуючи їх вгору та убік. 
  5. Наносите мило на брови тонкими шарами і, якщо знадобиться, можете повторити укладання до 2-3 разів. 

Деякі візажисти спершу наносять на брови мило щіточкою, а потім — тіні або промальовують проміжки олівцем. Лінда Халберг, навпаки, спочатку проводить маніпуляції з милом і надає бровам форму, а потім використовує тіні. Обидва способи цілком ефективні, але вибрати підходящий собі можна після кількох експериментів. 

Дивіться відеоінструкцію від візажиста про те, як зробити «мильні брови»:

Яке мило використати? 

Не будь-яке мило підходить для укладання брів. Краще використовувати на основі гліцерину та без запаху.

Оскільки у гліцеринового мила низький рН, воно менше сушитиме шкіру і не викличе алергію та подразнення. Це важливо з огляду на те, що засіб може потрапити в очі. Також подібне мило не залишатиме небажаного білого нальоту, що розкриває всі секрети укладання. 

Що таке «мильні брови» і чому це новий бьюті-тренд-фото.

@priscillaono

У чому ефективність методу? 

Головна перевага такого способу фіксації брів - економність та ефективність. Мило коштує копійки, на відміну від спеціальних гелів, але тримає брови «разом» протягом усього дня. До того ж, далеко не всі професійні засоби виконують свою роботу на п'ять із плюсом, а мило точно не підведе.

Для яких брів підходить?

Помилково думати, що лише володарки широких від природи брів можуть використовувати «мильний» спосіб укладання. Візажист Лінда Халберг зазначає:

Для рідких або тонких брів, можливо, доведеться додати трохи більше кольору, щоб вони виглядали об'ємними.

Мінуси укладання брів милом

У прекрасного, економного та ефективного методу укладання брів милом все-таки є мінуси.

По-перше, якщо перестаратися з милом, воно може бути помітним на шкірі і навіть обсипатися. Якщо у вас дуже суха шкіра і в холодну пору року її стан посилюється, спочатку посилено зволожте цю зону, а потім укладайте брови. 

По-друге, якщо ви наносите на зону навколо брів інші засоби на зразок тонального крему, консилера або пудри, при взаємодії з милом вони можуть «скочуватися» зі шкіри.

При посиленому потовиділенні або контакті з водою протягом дня мило може потрапити у вічі, що малопрактично і не дуже приємно. Зрештою, цей спосіб укладання краще не використовувати щодня, а лише в особливих випадках або робити перерви, чергуючи з більш звичними методами укладання. 

Не бійтеся експериментів з бровами та нових тенденцій!

Статті на тему